Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Séra Péter vs. Dr. Hartman...

Dr. Séra Péter vs. Dr. Hartmann Gábor?

Figyelt kérdés
Melyik orvost ajánlanátok? Vélemények poz- neg.
2011. aug. 25. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Dr. Sérát SOHA!

Lekezelő, nemtörődöm. Kérdéseket nem hallgat meg, rohan, nem válaszol, nem figyel rád.

Úgy vizsgál, hogy közben ki-be járkálnak, az asszisztens asztala szinte a lábad között van :(


Anyum, Húgom és én is oda jártunk (sztk) de lecseréltük.

Anyum műtétjét elrontotta, ismételni kellett.

Pedig kapott pénzt is bőven :(

Én pozitívat nem tudok róla írni, de az ismerőseim is ezen a véleményen vannak!

A másik dokit nem ismerem.

2011. aug. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. aug. 27. 18:37
 3/8 A kérdező kommentje:
És kihez jársz a XVIII. ker Sztkban?
2011. aug. 27. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

A Séra után kerestem elmentem a 2. nőire és ott találtam egy nagyon jó dokit.

A barátnőm ott egy női nőgyógyászhoz jár aki állítólag nagyon kedves.

A nevét sajnos nem tudom :(

2011. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bár régi a kérdés, de szeretném ha nem csak egy negatív vélemény lenne itt egy orvosról.

Meglepődve olvastam az első tapasztalatait. Mintha nem is ugyanarról az emberről beszélnénk.

Tizensokéve Dr. Séra Péterhez jár a család összes nőtagja (a 70+os nagyitól a 20+os lánykáig), soha semmi ilyesmit nem tapasztaltunk. Én a harmadik gyerekemet fogom nála szülni. Mindig minden körülmények között odafigyelt ránk, legyen az fogamzásgátlás vagy teherbeesés vagy probléma témaköre. A nőgyógyászat többi dolgozója is kedves, figyelmes, mintha nem is egy sztk-ban lennél.

2012. febr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is Séra dokihoz jártam. Fogamzásgátlós témában vagy nem hallgat végig, vagy nagy nehezen sikerül neki, de nem törődik vele. Amikor viszont bajom volt, akkor rögtön csinálta a vizsgálatot, ami kicsit durvább volt, mint másnál, mert kézzel vett kenetet és jól megnyomkodott közben, de abban legalább lelkiismeretes volt és kikezelt. De ennek ellenére váltok.
2012. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mészárosné bajkai mó válasza:
sziasztok!én ma voltam dr séra péternél elöször és én teljesen meg vagyok elégedve vele nagyon kedves és odafigyelö!
2013. okt. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem nagyon régóta ő az orvosom szinte tinédzser korom óta. Régen nem szerettem, nemtörődöm volt, nem volt valami beszédes. Viszont pár éve megváltozott. Idő közben terhes lettem, fél évig hozzá jártam terhes gondozásra, és teljesen meg voltam elégedve vele. Aranyos lett és kedves. Amikor nagyon nagyot nőtt a szememben az akkor volt, amikor szülés után 2 héttel levihetetlen magas lázam lett 1 hétig és ő tőle kértem segítséget. Annak ellenére segített, hogy nem nála szültem! Azonnal megvizsgált, ultrahanggal is. Írt fel gyógyzert és jobban lettem. Ezért hálás vagyok neki. A következő babámmal a terhesgondozást végig vele szeretném csinálni. A szülést majd meglátjuk :)
2014. szept. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!