Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Hartmann Gábor Dél-pesti...

Dr. Hartmann Gábor Dél-pesti nálla mennyi a szülés? Aki nála szült mennyit adott?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az első babámat nála szültem de nem tudom mennyi az annyi,mert szakmabeli vagyok nem fogadott el semmit.

Csak általánosságban írom,hogy a Jahn Ferencben az orvosok tarifái 40.000-70.000 terjednek

szülésznők :20.000-40.000.

de ez csak egy átlag jobb lenne ha bemennétek a kórházba és személyesen beszélnétek Hartmann doktorral.

2010. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ,csak sajna albérletben élek és a párom is keveset keres,maximum 40000 forintom lenne,szerinted akkor ne fogadjak dokit??,ügyeletesek is jok?,
2010. jan. 28. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nézd,az ügyeletes orvos is van olyan tapasztalt mint egy fogadott orvos,ő is ugyan azt tanulta.

Hányról hallom és tudom(!)hogy ott volt a fogadott orvos akit terhesség alatt tömtek pénzzel,mégis szülés idején sielt,kávézott elutazott stb...

Egyébként sem a doki a fontos hanem a szülésznő,mert a dél pestiben a szülésznő van végig a kismamával,ő vezeti le a szülést is!!!Orvos csak varrni jön vagy ha komplikáció lépett fel.

Úgyhogy semmi baj ha nem álltok úgy anyagilag akor csináljátok azt,hogy bementek a kórházba fel a 9 emeletre becsengettek a szülőszobába,és nyugodtan mondhatjátok,hogy szülésznőt kerestek aki ekkor és ekkor elvállalja e a párodat.Tuti lesz olyan.

2010. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod.esetleg tudsz szülésznőt ajánlani??,
2010. jan. 28. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

A dél pestiben?Bármelyiket!Aki először kikukucskál az ajtón!

De komolyan minden szülésznő szuper.

2010. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 28. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!