Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes vagyok! Kevesebbet...

34 hetes vagyok! Kevesebbet mozog a babám. Miért? 1-2-szer kinyomkodja magát a nap folyamán és ennyi. Vagy ez normális? Már nincs annyi helye?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Eleve kevesebb is a helye, nem tud annyira erőteljesen rugdosni, mint eddig. Az, hogy itt-ott kinyomja magát, az is mozgás :) A másik, hogy lehet, hogy így hat rá ez a rossz idő. A picik is megérzik a frontokat.
2010. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így ahogy írtad!Kevés a helye, így ő sem szívesen feszeleg!Én 35hetes vagyok, és nálam is hasonló van!A lábát kidugja oldalra, a fenekét meg a köldököm fölé a hasfalamnak feszíti, és ennyi az össz mozgása!Ha hanyatt fekszem, akkor talán többet mocorog, de már nem jellemző!
2010. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 35 hetes vagyok, és ebben a két napban, tegnap és tegnapelőtt az én babóm is nagyon lusta volt.Szerintem az idő miatt.Habár amúgy sem egy nagy táncbajnok.Ma már kezd aranyom magához térni.De nekem is egyébként már csak ilyen púpokat rak, hol a fenekével, hol a hátával, majd a lábaival.Ha nagyon aggódsz, keresd meg a védőnőt, és hallgat szívhangot.Könnyű szülést neked:)))
2010. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 34 hetes vagyok,de nekem meg se áll a babám!:):)Olyanokat rúg,hogy már néha fájni szokott!:):)Szerintem nincs semmi baj a babáddal!Lehet,hogy erre a hülye időre egy kicsit melassúlt,de az is lehet,hogy már nincs sok helye!:):)Végülis ha kinyomkodja magát abból is tudod,hogy jólvan és nincs semmi baj!Esetleg nézess szívhangot a VÉDŐNŐVEL,HOGY MEGNYUGODJ!:):)
2010. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem normális!

Nekem mindig azt mondta a dokim, hogyha a mozgás nagyon lelassul akkor LEHET (nem biztos!), hogy valamiért nem jut elég oxigénhez(pl. elöregedett lepény). Ezért mindenképp beszélj orvossal!

2010. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányom mozgása is gyengül a 35. héttől!mégis 41 hétre szültem!Semmi baja nem volt, csupán a pocakom kicsi volt a babámhoz képest, és kevés mozgástere volt, és rengeteget aludt!Hál istennek a külvilágban is rengeteget alszik!már 4 éves, de kockára tudná aludni a fejét!!
2010. máj. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!