Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális? 2 napja kevesebbet...

Normális? 2 napja kevesebbet érzem mozogni a babámat.

Figyelt kérdés
Érzem azóta is csak ritkábban és olyankor sem olyan aktívan mint eddig. Meg mintha lejebb érezném mint eddig, mert eddig a köldök körül, kicsit alatta éreztem, most meg néha egészen lent. Lehet, hogy máshogy van most forulva? Nyugtassatok meg! Amúgy 20 hetes vagyok.
2011. szept. 6. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:

23 hetes vagyok, hasonlóan érzem én is.Semmi gond sincs, nőnek, változnak, nekik is más a "hangulatuk", és biztos, hogy ez az időjárás is megviseli őket.

Boldog babavárást!

2011. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még bőven van helye,forog össze-vissza,ezért érzed lentebb.

A babáknak is van éberebb és nyugisabb időszakjuk,ettől nem kell megijedni,teljesen normális! Ha minden nap érzed csak egy kicsit,akkor nincs ok az aggodalomra,pláne,hogy még csak fél időben vagytok! Állítólag a 30. hét körül a legaktívabbak a babák. (ez is baba függő) Majd akkor már a belső szerveid felét érezhetően fogod tudni,hogy hol van :-D Agyon rúgja majd!


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!


Üdv:2gyerkőcös,39hkm

2011. szept. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!