Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen normális,...

6 hetes terhesen normális, hogy a lent a hasamnál feszülő érzést érzek? Méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
Néha olyan,mint ha izomlázam lenne. De ált. inkább a jobb oldalamnál érzem! Illetve mikortól kezdett feszülni a melletek? Nálam még semmi! A 6. héten már kellene éreznem valamit! Félek, hogy méhen kívül van a babám!
2009. ápr. 17. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész el egy uh-ra?

Én is 6 hets vagyok, nekem van mellfeszülés, de mindenkinél más tünet máshogy jelentkezik, ezért ebből ne következtess méhen kívülire. A hasam nekem is feszül, fáj.

Csak az uh fog megnyugtatni, hétfőn első dolgod legyen elmenni, hogy ne idegeskedj tovább!

2009. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!! Nem baj ha nem érzel különösebbet. Nekem még mái napig is fáj a hasam alul és ez nem baj dokik is mondják. Nem voltál még Uh.n amúgy? Mondja majd a dokid hogy szedj Magne B6-ot!
2009. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Állítólag teljesen természetes é normális. Nekem folyamatosan feszít, ha nem, akkor pánikolok. Időnként eléggé fájdalmas. A múlt héten már azt hittem valami baj van, mert egy ideje nem éreztem....csak az UH-n sírtam el magam, hogy ok minden rendben. A pici 7 hetes. Hétfőn lesz az első randim a nőgyógyásszal, remélem megint láthatom :)
2009. ápr. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Picit megnyugodtam, de.....

Próbálok nem erre gondolni, hanem arra, hogy minden rendben lesz! Kedden voltam az orvosomnál, aki 28-ra adott uh-ra időpontot! Már nagyon várom! Remélem minden rendben lesz!

2009. ápr. 17. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mé csak 5+4 vagyok, de ugyan ezt érzem. Mintha izomlázam lenne, húz és bal oldalt szurkál. Fáradt vagyok, de semmi más tünet, se hányinger, se étvágy,...

Amúgy az egyik válaszoló jó fej, azt hiszi uh-ra olyan könnyű bejutni.

Én kedden megyek a megyeibe dokihoz,(telefonon kaptam időt) és csak remélem, hogy megnéznek uh-on,(volt már 2 méhen kívülim és elhalt baba is) ugyanis a dokim táppénzen van, műtötték, és esélyem sincs hozzá menni egy darabig.

De bizakodok.Csak rossz várni.

2009. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem akkor szerencsém volt. Megtudtam, hogy terhes vagyok (pozitív lett a labor), átrohantam a lelettel a Rókusba és mindenféle beutaló nélkül azonnal megcsinálták az UH-t.(12ig voltam, én pedig fél 1kor értem oda, de még így is) Azóta sincs beutalóm és már voltam mégegyszer!!!!Nekem nem tűnt nehéznek a bejutás
2009. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg mázlid volt, remélem nekem is az lesz:-Ö
2009. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, valószínű engem értesz "jó fejnek".Pest megyében, Bp mellett, egy megyejogú városban élek, ahol 3 nőgyógyász rendel a sima SZTK-ban. Bármelyik nap bármelyik időpontban bejelentkezés nélkül oda lehet menni reggel 7.30-20.00 óráig és a nőgyógyászaton bármikor ott helyben megultrahangoznak. Ez itt természetes.
2009. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!