Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hányinger és émelygés...

A hányinger és émelygés mindennapos volt, vagy pár napig volt pár napig nem? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
6hetes vagyok és kedden nagyon hányingerem volt,szerdán csak émelyegtem,azóta semmi.
2009. ápr. 17. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél változó. Én összesen 3-szor voltam rosszul. Van, aki meg sem érzi, van, aki meg végig rosszul van. Ez normális, mindenki másképp reagál a hormonváltozásokra.
2009. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén 6 hets vagyok. Ma nagyon hányingerem volt, tegnap és előtti semmi, előtte pár napig megint. Van mikor farkaséhes vagyok, van olyan nap mikor undorom van mindentől. Még a melleim sem egyformán érzékenyek minden nap.
2009. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

15 hetes vagyok de eddig hol volt hol nem volt hányingerem, hol rosszabb és egész nap hol csak evés előtt vagy után. Ez változó ne aggódj!

Gratulálok a babához!

2009. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első várandósságom alatt semmit nem éreztem, a második elején (14. hétig) mindíg rosszul voltam, minden nap legalább egyszer hánytam, a harmadiknál csak émelyegtem, de nem hánytam.

Ági

2009. ápr. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenkinél változó. Én a 12. hétig folyamtosan hánytam:(

de, elmúlt:):)Igaz, fogytam is 5 kg-ot.

Elvileg, már csak 10 napom van hátra szülésig:):):):)

Kitartás!!!! Nem tart örökké!!!!

Minden jót:)

2009. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én megijedtem, mikor a 8.héten néha alábbhagytak a tünetek. most a 11.hétben járok, megint olyan erős volt a rosszullét néhány napig, mint az elején.
2009. ápr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!