Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális a mindennapo...

Mennyire normális a mindennapos jósló 32. héten?

Figyelt kérdés
Napok óta görcsölgetek pár percig kb 3-4x. De csak délután és este. Pedig 3x2 Magnesii cicricit szedek. Ez koraszülést jelent, vagy kihúzhatom még több hétig is?
2010. máj. 4. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:

én is 32 vagyok.... én minden nap keményedek, mind1 mit szedek rá... van hogy a hasim alja, meg a derekam is fájdogál, de az alig érezhetően.én se tudom mi van..... de úgy vagyok vele majd jön ha jönnie kell.de azért még bírja ki pár hétig! :)

32hét előtt nevezik csak koraszülésnek, szóval már nem lenne az ha most szülnénk.

2010. máj. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a 37. hétig koraszülés. Addig nem lenne túl jó, ha kibújna. Ezért is aggódom a fájások miatt.
2010. máj. 4. 22:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok és ma volt először jósló fájásom viszont keményedni már keményedtem 32 hetesen is.
2010. máj. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok de tegnap azt hittem megszülök olyan haskeményedésem volt plusz mensi fájdalom meg a derekam is leakart szakadni!
2010. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Énis 32 hetes vagyok, holnap töltöm a 33-mat. Nekem is keményedik a hasam, meg görcsölgetek. Szerintem húzzuk még:) Ja egyébként ez még koraszülésnek számítana, 36 héttől nem az! Mekkora a babátok?
2010. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Remélem, tényleg húzzuk még pár hetet!Nekem 2 hete 1775 grammra saccolták a kisfiam.
2010. máj. 5. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ne aggódjatok, ez alkati kérdés is lehet. Nekem is kb. 30 hetes várandósan jöttek a keményedések. Volt hogy 2-3 óránként is. Kérdeztem a nőgyogyit, azt mondta, h ez természetes dolog, nem kell aggódni miatta - a baba ilyenkor kap egy kis masszázst :) És végül 8 nappal a kiírt dátum előtt született meg pici fiúnk, aki most 4 hónapos és egy tünemény :)

2010. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!