Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon ciki ha most gondoltam...

Nagyon ciki ha most gondoltam meg magam? Fogadott orvos ügyben?

Figyelt kérdés
Nem váltani szeretnék,hanem egyszerűen nem kell fogadott orvos. Elején megfogadtam,akire gondoltam,de megbántam,mert cseppet sem érzem a különbséget.Mikor megyek a rendelésre szinte meg se ismer hogy az ö kismamája vagyok.A problémám az hogy már 33hetes vagyok.Ilyenkor mit csináljak?Lemondjam?Vagy volt már valaki hasonlo helyzetben?
2009. ápr. 17. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is jártam már igy,az első vizsgálattól egy dokihoz jártam mivel nincs magánrendelője ezért a kórházba kellett menjek a zsebébe persze adtam a pénzt még többet is mint amennyit szokott kapni mondta is ha bármi van telefonáljak nyugodtan ez egész jól müködött a 14.hétig akkor magas lett a vérnyomásom este hívtam mondta menjek be a kórházba ő sajnos már nem tud bejönni,de reggel megkeres hát azóta is keres már a kislányom 3hónapos.Azért egyszer még az utolsó hetekben jártam összefutottam vele érdekes akkor megismert köszönt,de én elmentem mellette nem áltam meg nagyon megharagudtam rá,fogadtam másik orvost és teljesen megvoltam a szüléssel elégedve.
2009. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha abban a kórházban szülsz, akkor már ne variálj, csak ha felkérsz helyette valaki mást, aki akkor is levezeti a szülést, ha pl. az a doki van ügyeletben, akit megfogadtál, de már nem akarsz.

én 27 hetesen váltottam dokit és kórházat, mert nem akartam abba a helyzetbe kerülni, hogy a "leváltott" sokihoz kerülök, amikor beinduol a szülés, mert pl. ő van ügyeletben, nem bántam meg a váltást, már a másodikat várpm és nála szülöm, de a te döntésed, elvileg akkor is köteles ellátni, ha nem fizetsz neki, de egy kiszolgáltatott helyzetben sokan visszaélnek a hatalmukkal, ha megtehetikk sajnos, én nem bíznám magam vagy a gyerekem a véletlenre...

2009. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
utusó vagyok: mármint abban a sokiban bízom, akit másodjára fogadtam...nála szülök megint :-)
2009. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van olyan orvos aki visszaélne egy kismama kiszolgáltatott helyzetével?Jézusom.Ennyire a pénz számit? Lehet hogy már nem variálok,de akkor lecsökkentem a boriték összeget.......
2009. ápr. 17. 22:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos visszaélnek a kiszolgáltatott helyzeteddel amikor én szültem 3hónapja volt olyan aki védőnő volt és nem fogadott orvost sajnos lesza.ták nagyívben
2009. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

második vagyok: sajnos nagyon így van, én akkor hagytam feképnél az első dokit, amikor, a felesége (bőrgyógyász, aki szintén lehúzott) felvilágosított, hogy a férjének mennyi JÁR és milyen áldozatokat hoz a "tapintatlan" kismamákért, akik képesek és hétvégén indítják be a szülést, vagy épp a fiúk születésnapján - a doki ugyan bement, de azt is mondta, hogy "ünnepelt" előtte.

hát én azt mondtam

1. nekem ne mondják meg mennyi jár, tudom a 10-es vizitszorzót, afelett, és nyíltan kimondva pofátlanság. és a számított összeg is csak akkor jár, ha rendesen végezte a munkát.

2. a gyerekemmel és velem ne mórésan foglalkozzanak.

3. hátha van olyan, aki nem ennyire pénzvezérelt, hátha van olyan nődoki, akiben még van hivatástudat.Van, megtaláltam, náls szülök és megfizetem, de úgy, ahoyg én gondolom, még nem volt panasz.

2009. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát tényleg köszi a válaszokat! Hétfőig még eldöntöm:)
2009. ápr. 17. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Én terhességem elejétől jártam egy dokihoz. Nem voltam vele megelégedve,de nem mertem váltani. 29.héten betelt a pohár...többet nem megyek vissza hozzá. Most vagyok 32hetes és tegnap voltam az új dokinál. Ég és föld,nem bántam meg.

Ez az én tapasztalatom. Mi lenne ha váltanál?

32hetes

2009. ápr. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!