Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nyilal bele a hasamba,...

Miért nyilal bele a hasamba, amikor tüsszentek? Van még ilyen tünet másnál is? 11. hetes vagyok.

Figyelt kérdés
A bébinek nem tetszik ez a hirtelen összerándulás, vagy inkább a méh növekedéséhez van köze?
2009. ápr. 18. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyúlnak a szalagok.Amilyen ijesztő,olyan ártalmatlan.A baba észre sem veszi!Még sokszor fogod ezt érezni később is,pl. ha hírtelen állsz fel az asztaltól.


Üdv.16heteske

2009. ápr. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is van ilyen erzesem,nem baj.nekem akkor is szur ha "hasizombol" kelek fel az agybol.el öször en is aggodtam,de hozzaszoktam,alakul a helye a babanak

14hetes KM

2009. ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a méh-vel van kapcsolatban, ugyanis nekem ez évek óta problémám, főleg menstruáci közelében, hogy tüsszentésnél nyílal az alhasam. Elég kellemetlen dolog. Most, 9 hetesen szintén jelentkezik, szinte mindig, de épp amiatt mert évek óta ismerem ezt az érzést, nem aggódtam miatta.
2009. ápr. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! ne aggódj, elmúlik. eleinte nekem is szúrt olyan 16 hétig ha tüsszentettem, ha köhögtem megfogtam mindig a hasam, és szurkált, olyan fura érzés volt, mikor pisiltem. mintha fájt volna, ahogy ürült a hólyagom. a méh szalagok lazulnak nyúlnak, és a méhed is nyúlik azért van.

29 hetes km

2009. ápr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!