Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes kismama vagyok, néha...

4 hetes kismama vagyok, néha rámtör a mensis érzés és a hátfájás (eléggé fáj). UGye nincs gond?

Figyelt kérdés
Tegnap bulizni voltam, de nem ittam alkoholt és csak lightosan táncoltam. Nyugtassatok meg, hogy minden oké!!!
2009. ápr. 18. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
4 hetes avgy az utolsó menszitől számítva? Elvileg akkor most kéne mgejönnie. Van olyan kismama, aki végig érzi a nehéz napokat, talán mert emlékszik rá a szervezete. Azért óvatosan.
2009. ápr. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség legelején folyamatosan mensis érzéseim voltak. Eltartott a 14. hétig. Állandóan azt hittem, hogy megjött. :S

A dokim azt mondta, hogy normális, mert a szervezet, a méh átáll egy új szerepre. A méh tágulási, növekedéi folyamata járhat ilyen apró alhasi görcsökkel.

Később én magnéziumot szedtem, meg párszor Troparint. Az utóbbit orvosi tanács nélkül nem ajánlott szedni, a magnéziumot szinte minden kismama szedi.

Szerintem nyugi! Igyekezz pihenni és ellazulni!

Boldog babavárást kívánok neked, csodálatos lesz. Nekem lassan lejár. 38 hetes vagyok és remélem még húzom egy kis ideig, mert imádok terhes lenni. :)

2009. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Egyetértek az előttem szólóval. De mióta tudod, hogy terhes vagy? Nekem is volt mensis fájdalmam az elején, mikor meg kellett volna jönnie, feszült a mellem, fájt a hasam, de majd elmúlik.

Hát én 4 hetesen nem igazán mennék bulizni, mert az első 12 hetet mondják ugye a kritikus időszaknak, úgyhogy csak óvatosan az első trimeszteri éjszakázásokkal. Most az a legfontosabb, hogy sokat pihenj és vigyázz magatokra! Biztos nem lesz gond, de azért csak okosan! :)

Boldog babavárást!

17 hetes

2009. ápr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hetesen tudtam meg ,hogy terhes vagyok,azert mentem nogyogyaszhoz,mert folyamatosan gorcsoltem es megsem jott meg.8 hetig gorcsoltem.Most 39 hetet toltottem,es izgulva varom a szulest,egyebkent vegig voltak gorcseim,azt mondjak ez termeszetes.
2009. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Lányok. Ez már a 3. terhességem, az első megszületett :) A második 8. héten elment. Ezért vagyok most parás. Nagyon óvatos voltam tegnap este, nem is mentem volna, ha nem a barátnőm szülinapja...

Kb 1 hete tudom, hogy terhes vagyok, ma nem kellene megjönnie, de szépen erősödnek a tesztek, nem is fog!!!!! :)


Szorítsatok, hogy semmi gond ne legyen!


Könnyű szülést, csodás babázást mindenkinek!

2009. ápr. 18. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!