Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás kismamik! Második...

Allergiás kismamik! Második trimben már tényleg lehet orrcseppet/spray-t használni? Ti melyiket?

Figyelt kérdés
probáltam a tengervizeset és a homeost is(lufeel) de egyik sem ér kb semmit...eddig nem is használtam,inkább átfulldokoltam a honapot...14hetes vagyok, már lehet valamit mértékkel?
2011. aug. 27. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Tavaly voltam terhes, a tengervizeseken kívül nem használhattam semmit :( most szoptatok, úh most is csak a tengervizes kaki maradt. Viszont beruháztunk egy ilyenre: [link]

nem azt mondom, hogy tökéletes, de legalább aludni tudok, tudtam.

2011. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

36hetes vagyok.Az elejétől használok gyermek orrcseppet,mert úgy el van dugulva az orrom!

Az orvosom szerint használjam ha szükségem van rá,mert hasonló összetevőjű dolgot használnak amikor visszatartáson vagy.(érszűkítő)

A babám és Én is teljesen jól vagyunk!És nem egy ilyen kismamát ismerek,aki használja muszájból!A tengervizes orrspray szerintem semmire sem jó!

36hkm

2011. aug. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben jártam, nekem sem engedtek semmit csak sós vizes csepegetést. én egész nap vizes ronggyal az arcomon mászkáltam
2011. aug. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! én a Stérimart és az Izomart használom. Tengervizes, úgyhogy lehet akár naponta többször is.

Most konkrétan az Izomar van itthon, most vettem így tudom, hogy 1800 ft volt, de megéri mert kb. 6x akkora mint egy átlag orrcsepp. szóval szerintem próbáld ki, nem veszítesz vele. ;)

2011. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. látom, hogy használtad már csak nem írtad melyiket! mert van egy másik is ami nekem nem vált be. annak sajna nem tudom a nevét, ezért írtam ezt a 2-t.
2011. aug. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nem engedtek semmit szedni...aztán beutaltak a tüdőgondozóba és írtak fel nekem Relestat szemcseppet és Rhinocort Aqua orrsprayt. szerintem nektek is érdemes megjárni ezt az utat.
2011. aug. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!