Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Allergiás kismamák, van, aki...

Allergiás kismamák, van, aki használ orrcseppet? Szabad?

Figyelt kérdés
33 hetes vagyok, és már nem bírtam az orrdugulást és könnyezést. A gyógyszerész azt mondta, hogy Nasivinből napi 1-1 csepp lefekvés előtt, hogy legalább el tudjak aludni, biztos nem árt,nappal meg valahogy kibírom. Azért aggaszt, hogy tényleg nem ártok-e vele? Ti mit tudtok erről? Van, aki használ orrcseppet (Nasivin, Novorin)?
2011. ápr. 25. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszerésznek tudnia kellene, hogy milyen orr sprét/cseppet használhatsz! Nem akarok hülyeséget írni, azt hiszem a tengervizeset lehet használni terhesség alatt,de nem vagyok abban biztos,hogy jól írtam.
2011. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van erre speciális orrsprax, Awamys (?) talán ez a neve.

mindenképpen menj orvoshoz, elég gyakori amúgy, hogy terhesen erősebbek az allergiás tünetek, vagy akkor jönnek elő.

Nasivin és Noorint ne használj, azért ne mert rendszeresen kell majd és úgy bajos (egyszer -egyszer még nem lenne gond)

2011. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is rengeteget szenvedtem ezzel és végül homeopátiás orrspray-t használtam (plusz napi 5x a tengervizest - Sterimar -) ami valamennyit segített, de csodát ne várj tőle. Sajnos a nevére már nem emlékszem, de a patikában biztos meg tudják mondani.

Nasivint ne használd, én is azt mondom!

2011. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A terhességem alatt egyszer nagyon be volt dugulva az orrom, s bár volt otthon Nazivin, rá van írva, hogy terhesség alatt nem ajánlott...viszont orrcsepp nélkül meghaltam volna..így én olyat vettem a patikában (patikus tanácsára), ami kifejezetten kisgyerekeknek készült, egészen pici kortól használható.

Üdv.

2011. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!