Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyleg van olyan, hogy...

Tenyleg van olyan, hogy magadnak kiszurod a magzatvizet?

Figyelt kérdés
allitolag korbe korbe kell 2-3 ujjal korozni a huvelyedben mellyen es igy a magzatviz megreped?hallottatok mar?
2011. aug. 27. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Maximum a magzatburok, de nem hinném :D Meg mit érnél vele, azért reped meg a burok, mert a baba felkészült a születésre.
2011. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Legfeljebb a magzatburok tud megrepedni, és azért folyik ki a víz. Amúgy amit leírtál, az elég hasonló élettani hatású lehet egy jó szexhez, amit túlhordásnál javasolni is szoktak.
2011. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért van egy kis különbség:

szex esetén a spermában levő prosztaglandin hormonnak méhszájpuhító hatása van, a mutató ujjnak kevésbé...


Szerintem NE próbálkozz ezzel, várd meg, amíg a babád útra kész.

2011. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a második terhességnél repesztettek burkot, így indították a szülést, eszébe nem jutott a dokinak körözni, és varázsszavakat sem mormolt közben a bajsza alatt.
2011. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A magzatburok olyan erős, mint a lufi!

Nekem az orvos egy kampós végű valamivel repesztette meg.

Ki van zárva, hogy ujjal ki tudod lyukasztani!

2011. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
magzat burokra gondoltam,nem akarom,ax egyik lany mondta,hogy ezt csinalta 38 hetesen es igy 48 oran belul muszaj,hogy megszuljon,fertozes veszely miatt.
2011. aug. 27. 22:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez veszélyes beavatkozás, a babára és az anyára nézve is. Egyrészt orvos is csak beleegyezéssel végezheti és nekem nagyon nagyon tapasztalt és kiváló főorvos volt a szülészem és visszafojtotta a lélegzetét. És felsóhajtott, nagyszerű, rendben van minden. Habár nem tűnik valami nagy beavatkozásnak, de nyilván nem véletlen, hogy megállt a levegő a szülőszobán.

Nem hinném, hogy otthon kéne ezzel kísérletezni.

2011. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is egy horgolótűnek kinéző eszközzel szakította ki a doki a burkot és utána amíg ki nem folyt a víz, ott is tartotta a kezét, hogy a köldökzsinór ne essen előre. Erre otthon Te nem vagy képes egyedül, nagy pocakkal.
2011. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló képen repedt a magzatburok és folyt el a víz. Annyi különbséggel, hogy nekem már fájásaim voltak, 4 ujjnyira voltam kitágulva, így felfektettek a szülőágyra a szülésznő megvizsgált az ujjával és akkor folyt el a víz. Nem tudom, hogy elfolyt e volna az ujja segítsége nélkül is, de gondolom igen.
2011. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég buta az a lány! Ez nagyon felelőtlen dolog,a doki úgyis tudja,hogy mikor mi a teendő és ha kell majd ő repeszt burkot steril eszközzel! Több olyet is hallottam,hogy kórházban a kismamának elfolyt a magzatvize de 2-3 nap múlva szült meg szárazon,vagy pedig megcsászározták!
2011. aug. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!