Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érzhettem már a babócát 16...

Érzhettem már a babócát 16 hetesen?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem be a 16 hetet. Reggel még lustiztam az ágyban és éreztem, mintha valami kúszna a bőröm alatt (tiszta alain). A kezem alatt pedig egy kőkemény dudort, de mire felemeltem a takarót, hogy látható e, akkora már kézzel sem tudtam tapintani. Nem légbuborékra hasonlított, hanem tényleg mintha valami erővel kúszott volna, éreztem a nyomást. Ez az első terhességem, elég vékony vagyok: lehetett a babóca?
2009. ápr. 18. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen lehetett :) főleg ha te vékonyka vagy:)!
2009. ápr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy érezheted, főleg, ha vékony vagy. Rajtam van pár plusz kiló, főleg hason, de én is érzem, és nekem is az első terhességem. Nekem csiklandozó érzés. De kézzel én még sajna nem érzem. Majd fogom!

Boldog babavárást!

17+1 hetes

2009. ápr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem így elsőre ijesztő volt, de mégis kellemes, mert ez a pillanat volt az első "találkozásunk".
2009. ápr. 18. 10:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Érezheted,nekem is az első baba a 16.-ik héten mozdult meg,én is vékony vagyok. Most a másodikkal járok a 20.-ik hétben és őt már 14 hetesen éreztem.

Boldog ismerkedést nektek:-))!!!

2009. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 16hetesen éreztem először. Feküdj a hátadon és koncentrálj,egyre gyakrabban fogod érezni. :)
2009. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nektek is Boldog Babavárást!!!
2009. ápr. 18. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!