Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 hetes ikres kismamk...

14-15 hetes ikres kismamk nektek szokott keményedni már a hasatok?

Figyelt kérdés
Most már nem dolgozom úgyhogy a pihenés talán jó lesz.
2009. ápr. 18. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem az első pár héétben keményedett a hasam, sokszor enyhe görcseim is voltak, emiatt a dokim pihenést rendelt el. Most, hogy már kicsit megerősödött a magzat nem keményedik, csak ha nagyon hajtom magam!

a pihenés jót tesz! valamint sok folyadék és Magne B6. nekem az orvos ezt ajánlotta!

Boldog babavárást! :)

2009. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is valahogy így a 14-16 hét körül kezdett el keményedni a hasam, magneb6 vagy én most a magnézium-citrátot szedem. Eddig napi kettőt, de most már felemelem az adagot legalább háromra. Igaz, keményedni nem keményedik a pocim, de a babák egyre jobban feszítenek. Bár nem tudom, hogy ebben a magnézium segít-e egyáltalán. A pihenés biztos, hogy jót tesz! És kell is, feküdj sokat, igyál sok vizet.

25 hetes hármasikres kismama

2009. ápr. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!