Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A has mérete összefügghet a...

A has mérete összefügghet a babáéval?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja hogy nagy hasam van és nagy lesz a baba is....hozzáteszem nem vagyok vékony:( lehet azért nagyobb a pocim?

22hetes km


2009. ápr. 18. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ne aggódj:)! Nekem normál méretű a baba de nekem is nagyobb a hasam mint másnak ilyenkor.Doki is védőnő is mondja meg sokan. Pedig nem is híztam sokat! 23 hetes km
2009. ápr. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.mennyit híztál?én idáig 6 kg.lehet az hasra ment!amúgy hogy vagy?
2009. ápr. 18. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj emiatt! Sokan csak a szájukat jártatják, ilyen, olyan indulatokból. Igaz engem is nagyon idegesített, mikor 'beszólogattak'. Én vékony vagyok, nem volt nagy pocim és mind a két gyermekem 3 kiló volt. Szerintem ez alkati kérdés és attól is függ, hogy helyezkedik el a baba a pocidban. Szép napokat!

Dné

2009. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok! Én is 6 kg ot pont :).Jelenleg egész jól.De azért vannak bajaim sajna! Has feszülés stb..Neked minden ok??
2009. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem függ össze.

Nekem az elején tök nagy hasam volt, mindenki azt hitte, hogy 2 hónappal nagyobb a baba. Aztán a végén megállt a növekedésben. Az utolsó hónapban úgy néztem ki, mint egy 6 hónapos pockos. Ehhez képest 3,5kg lett a babám. Még a doki és a szülésznő is meglepődött, hogy hol fért el egyáltalán? :)

2009. ápr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Te is 6 kg-t?ez jó:) nekem is feszülget a hasam de azt leszámítva jól vagyok,sokat mocorog:)

Köszönöm a válaszokat

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. ápr. 18. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!