Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 4d-s uh-on,...

Tegnap voltam 4d-s uh-on, megvizsgált és rákszűrés volt. A doki mindent rendben talált de mikor a rákszűrést csinálta, eléggé fájt, és szólt is, hogyha most kicsit vérezni fogok ne ijedjek meg, mert azt ő csinálta. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ez tegnap történt,vérezni nem véreztem,viszont a folyásom barnás lett,de még ma reggel is olyan volt.Volt már így valaki?MEDDIG FOG EZ TARTANI????? 24 hetes terhes vagyok..
2008. márc. 8. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig szól az orvosom rákszűréskor, hogy előfordulhat vérzés. Igaz, hogy sosem véreztem utána, de az is biztos "természetes" lenne. Szerintem, ne aggódj!!!! 30 hetes kismama
2008. márc. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem sosem fájtak a vizsgálatok,se a rákszűrés,viszont most,hogy babát várok nagyon kellemetlen minden amit csinálnak.

Szerintem valamidhez erősebben ért hozzá a doki ,amit látott is és ezért szólt. Ilyenkor vannak akiknek érzékenyebb a hüvely,ill.a méhszályfala (nekem is),ez is okozhat vérzést.

Nem kell izgulni a barnás folyás miatt,mert az is vér csak kevés.Valószínű,hogy 3-4 nap múlva elmúlik majd.

Nekem a 25. héten írtak fel kúpot,amit nehezen tudtam használni,fájt is. Valószínű,hogy felsértettem vmit mert 4 napig rózsaszínes folyásom volt tőle,de utána minden rendben volt.

Hogyha nem múlik el pár nap alatt,akkor viszont menj vissza a dokidhoz,de szerintem nem lesz baj.

2008. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy jártam kb.egy hete. Levette a mintát rákszűréshez, fájt, és azonnal elkezdtem vérezni(pirosan). Mondta a doki, hogy ilyenkor érzékenyebb a méhfal, elpattan egy hajszálér(valami hasonlót mondott, szó szerint nem emlékszem)meg amikor pici gyulladás van akkor vérzik. Azt is mondta, hogy most kb.2 napig barnázás lesz, de ne aggódjak ez normál reakció. Ne izgulj, neked is elmúlik pár napon belül. Gratula a babához. Üdv.: 20hetes kismama
2008. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kb. 2 hete voltam rákszűrésen és nekem is fájt, amikor csinálta. Hazafelé egész végig azon járt az agyam, hogy nehogy elkezdjek vérezni. Szerencsére vérzés nekem nem volt, de a fájdalom egész este megmaradt.

21 hetes kismama

2008. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a 6-ik héten elsö vizsgálaton mikor levette a váladékot szólt hogy lehetséges hogy elöfordul majd ne ilyedjek meg ezt ö csinálta haza jötem és volt is barnázásom persze megilyedtem és rögtön felhivtam mivel még az elején voltunk másnapra berendelt újból lett uh és minden ok volt viszont a barnázás egész a 14-ik hétig tartott kisebb nagyobb megszakitásokal szerintem ha ök mondják és tudják hogy elöfordul ilyesmi akkor nagy baj nem lehet belöle viszont ha nem múlik akkor szoljáj neki hogy még mindig van és hogy nem lesz-e ebből baj ö tud majd 100%-an megnyugtatni
2008. márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!