Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi egy vizsgálat a nőgyógy...

Mennyi egy vizsgálat a nőgyógyásznál, ultrahanggal vagy anélkül?

Figyelt kérdés

Kébzeljétek itt Veszprémbe 10000Ft egy vízsgálat a nőgyógyásznál+még az ultrahang stb.

Egy szülés 130000FtÉn sokkalom!Ha meg nem magán dokihoz megyek,máma oda telozok,és csak 2 hét mirre fogad!


2008. márc. 8. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi!Nálunk azért anyagilag jobb a helyzet,mert Bp egyik nagyon jó dokija levezeti a szülést 70ezerért,és még 70 a terhesgondozás.Na erre felálltam és megköszöntem hogy szakított rám egy 10 percet az életéből.Nem tudom,hogy mit plusszol az UHn,mert eddig engem csak UHval vizsgáltak,és kedden leszünk 30 hetesek,no meg a kötelező vérvételek,de arra meg a háziorvostól kértem beutalót.Én is sokallnám..Inkább telefonálgatnék időben.A vérvétel nálunk is időpontos,és ott is kéthetes az előjegyzés,kiv. sürgős eset.Amúgy nekem választott orvosom sincs.Egyet akartam,őt nem tudtam megfizetni,akkor meg mindegy hogy ki az.Igazából még egy gyerek sem maradt odabent...
2008. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Hogy leírtad tapasztalatod!Én is a rendes dokihoz fogok járni.Nics pénzem,hogy ennyit füzessek,egy magánrendelésért:(De a vicc az egészben,hogy vagy 10 doki neve kivan írva,abból 8 magánrendel.2 van itt aki simán rendel.Én lehetek vagy 6 hetes,és jövöhéten fogad csak a doki.Peddig multhéten szóltam neki,agyon egy időpontot.Jó mi?
2008. márc. 8. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is magándokihoz járok.Mielőtt terhes lettem már egy éve jártam hozzá,mert voltak problémáim. Nála 5000 ft egy vizsgálat. Terhesgondozásra máshova járok,mert ahol a dokim dolgozik ott még nincs.Ezért ez ingyen van.

Én rákérdetem,hogy mennyi nála egy szülés,amire azt mondta,hogy ingyenes .Persze tudom én hogy nem az,de jól esett,hogy nem mondott konkrét összeget.

Ultrahangra mindig hozzá járok,és nem kellet fizetni érte. Egyszer adtam 5000 ft-ot,amikor csak ő volt bennt ,de általában olyan sokan vannak bennt, (asszisztens stb.) hogyha akarnék sem tudnék neki adni pénzt.

Hogyha valami problémám volt,ami vizsgálatot igényelt, akkor a magánrendelésére mentem ,5000 ft volt.

2008. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én orvosomnál 9000 a vizsgálat a magánrendelőjében. Most emelkedett egy ezrest. Kicsit leesett az állam... Amúgy is Magyarország egyik legszegényebb régiójában élek és ahogy látom a "díjak" azért követik a Bp.-i, meg nyugatabbi árakat. (Valamiből ugyebár neki is "élnie kell", ja meg fenn kell tartania a húszmilliós luxusmercédeszét is. Nem sajnálom tőlük, de kicsit túlzásokba esik némelyik... Na mindegy, szóval hiába járok a magánrendelőjébe, határozottan állítom, hogy amikor maj bábát várok, nem fogok magánrendelésre járni. a szakrendelésen is ki tudom választani azt az időpontot, amikor a dokim van bent. Egyébként nagyon jó és alapos orvos, csakhát a pénz az nagy úr....
2008. márc. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi: "maj=majd" és "bábát=babát". Ja csak úgy érdekességképpen múltkor, ahogy ott vártam a doki magánrendelőjében, elgondolkodtam rajta, hogy mennyi lé jön be neki ebből. Egy héten háromszor magánrendel, kb húsz beteget fogad egy nap. Van, mikor este tízkor is még ott ülnek sorban az ajtaja előtt. Szóval egy nap az 180 e. ft. Azt számoljátok ki hetente, meg havonta.. Mindegy ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy azért ezek után még a szülésért ennek kb. tízszeresét kifizetve, valahogy nem esik meg rajtuk a szívem.... Bocsi ez tényleg csak magánvélemény, amellet, hogy ha tehetném, én is kifizetném, mert ugyebár "mindenki a legjobbat akarja a gyermekének"...
2008. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én magánrendelésre járok igaz nem Pesten de nálla egy terhesgondozás két alkalomra 2500Ft ultrahang ingyenes
2008. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!