Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok és az...

25 hetes kismama vagyok és az arcomon barna foltok jelentek meg. Szülés után elmúlik? Vagy kezelni kell? Beszéljek a bőrgyógyásszal?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak rá krémek, de sajnos nem sokat használnak, és szülés után is csak halványodni fog (nagy valószínűséggel).
2009. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami: napvédő krémet feltétlenül használjál, és próbálj minél kevesebbet a napon lenni.
2009. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt terheség alatt a homlokomon és az arcomon is olyan volt mint a májfolt de elmultak szülés után egy pár nap alatt neked is lehet hogy elmulik majd,én is meg voltam ilyedve hogy megmarad mert sokan mondták hgy nem fog elmulni de lám már nyoma sincs:)
2009. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!