Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen arckrém használ a...

Milyen arckrém használ a terhesség foltokra?

Figyelt kérdés
Csupa barna foltos a naptól az arcom, hiába kenem fényvédővel. Már egészen csúnya lett. Nektek melyik márka használt?
2011. aug. 30. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Én egyáltalán semmit nem kentem rá,lehet,hogy neked sem tesz jót a napfényvédő...
2011. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg májfoltos. Kozmetikust kellene megkérdezni, hogy milyen krémet javasol rá. Vannak "fehérítő", halványító krémek, de sajnos én nem tudok márkát ajánlani, és egyébként is ezeket szakértő kell, hogy ismerje.
2011. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vichy májfolt elleni krém, csak az a gond vele, hogy nagyon drága (én 3 éve vettem majd 10 ezer forintért). A gond vele, hogy 12 hónapig van szavatossága a felnyitás után, utána dobhatod ki. VISZONT 1 hét alatt eltűnt az összes foltom.
2011. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem használt a májfoltra semmi.Magától halványodott el.Az Ilcsitől kipattogtam, a Vichy-től meg zsírosodott a bőröm.Rossmannban lehet kapni olcsó krémet rá, még talán az ért vmit.
2011. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!