Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nehezen alszok el...

Nagyon nehezen alszok el mostanában. Lehetséges, hogy ezt a terhesség okozza?

Figyelt kérdés
nagy a valoszinüsége,hogy babát várok,aminek nagyon örülnénk.fiatal terhesség lehet,k.b.3hetes.orvoshoz még nem akarok menni,mert korainak tartom.soha nem volt gond az alvással nálamidöbe el tudtam aludni,és idöbe fel ébredni,de ez meg véltozott.k.b.3-4napja nagyon nehezen alszok el,van,hogy éjjel2-3kor,és dél elött nem tudok ki szállni az ágybol.azt is meg probáltam,hogy reggel8-kor fel ébredtem,de este akkor se megy az alvás,pedig érzem,hogy nagyon álmos vagyok.lehetséges,hogy ezt a tehesség okozza?szokott másnál is ilyen lenni?
2007. júl. 12. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy a terhesség álmatlanságot vagy fáradságot okoz, de ne éld bele magad!Az alvászavarnak számos oka lehet!Várj egy picit és ha a menstruációd is ezt mutatja érdemes elmenned egy ultrahangos vizsgálatra!!!Én szorítok hogy baba legyen!:)
2007. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját példámat tudnám neked felhozni!! Amikor terhes voltam (és meg nem tudtam rólla) az első tüneteim között pont a fáradékonyság és aluszékonyság szerepelt. Este ahogy lefeküdtem 5 perc se kellett ahoz, hogy elaludajak!! De persze mindenkinél mások a tünetek szerintem ha biztosra akarsz menni vegyél egy tesztet mert az is lehet hogy azért nem tudsz elaludni mert tudat alatt az foglalkoztat hogy terhes vagy e és emiatt idegeskedsz és nem megy az alvás
2007. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!