Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Ilyenkor nem...

Baj lehet? Ilyenkor nem kellene már kívülről is határozottabban érezni?

Figyelt kérdés

23+4 hetes vagyok. Már a 17. héttől érzem a babám. A gondom az,hogy kívülről még nem annyira érezni. Bár a távírányító már mozog a hasamon, ha én vagy apa a hasamra rakja a kezét, akkor még csak néha-néha lehet egy picit érezni. Mástól meg azt hallom,hogy ilyenkor már dudorodott a hasa, meg látszott,hogy rúg stb.

Eszembe jutott,hogy mi van,ha túl pici. Majd most megyek uh-ra, utoljára 18. hetin voltam, ott minden tökéletes volt. Picit beparáztam!


2011. aug. 31. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Én ilyen idősen még nem éreztem annyira intenzívnek a baba mozgását, sőt nagyon nehéz volt páromnak is elkapnia egy olyan pillanatot, amikor ő is érzehette, hisz kívülről érezhető mozgás ilyen idősen kb. napi 1-2 ha volt nálam. Szóval szerintem ne izguld túl. Most 39 hetes vagyok és már lassan 3.5 kg a baba, szóval szerintem nem lesz kicsi!
2011. aug. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs baj. Én pl most nagyon erősen érzem már, és egész nap folyamatosan. Látszik is, érezni is. De nekem ez a 3. terhességem, az előző kettőnél nem volt ennyire intenzív a mozgás 23 hetesen. Szerintem attól van a különbség, hogy most a hátsó falon van nálam a méhlepény, és emiatt érezni, látni erősebben.
2011. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!