Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív eredmény után is...

Negatív eredmény után is elvégzik a többi 16h,24h,32hetes toxoplazma szűrést vagy ilyenkor ha már átestem rajta elég az az egy eredmény?

Figyelt kérdés
8hetesen voltam toxoplazma szűrésen az az eredményen negatív lett tehát már gyerekkorba átestem rajta de 16hetesen 24hetesen 32hetesen újra írják ezt igyis megkell csinálni vagy már nem?
2011. aug. 31. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
én is átestem rajta gyerekkoromban, nekem csak 1x csinálták meg. ha átestél rajta, egész életedre védett vagy
2011. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Negativ pont azt jelenti hogy nem estél át rajta. Vagy is nincs ellenanyag a szervezetedben. ha pozitív lenne esel volna át rajta. Akkor nem csinálnak többször. De így 3x csinálnak.
2011. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krisztivan ***** válasza:
Bocsánat hogy belekotnyeleskedek,de nem az a jó ha pozitív a toxo eredménye?Nem az mutatja hogy átestél már rajta?Eddig én rosszul tudtam?
2011. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem bocsi én írtam rosszul szerintem az van az eredményemen hogy átestem rajta!
2011. aug. 31. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:
épp ma beszéltem erről a védőnőmmel. ha negatív, akkor még nem estél át. Az én eredményemen érték van, én átestem már
2011. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!