Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Be mernéd venni az elevitet,...

Be mernéd venni az elevitet, ha a lejárati időnél csak annyi látszik hogy 2011?

Figyelt kérdés

Előző terhességről maradt egy levél (2009 augusztusról), de nme tudom be vegyem-e vagy vegyek újat!


Előre is köszi


2011. aug. 31. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

egy levél?

amiatt nem kockáztatnék .


vegyél újat!


Jó egészséget!

2011. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi van rajta,hogy 2011,akkor az azt jelenti,hogy 2011.12.31.-éig jó.Szóval nyugodtan beveheted.De,nézd meg a színét,állagát,hogy változott e.De még jó.
2011. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Rosszul olvastam.Szóval nem látszik a rendes lejárat.Akkor viszont vegyél újat.
2011. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Én is hezitáltam, nme vettem be egyet sem!
2011. aug. 31. 12:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Beveheted SZERINTEM! A gyógyszerek a lejárati idő után 1-2 évig még szedhetők, csak ezt nem reklámozzák.

Ez meg mivel vitamin, komolyabb gondot nem tudna okozni.

DE!Ha nyugodtabb vagy, akkor ne vedd be, menj vegyél újabbat a gyógyszertárban!

2011. aug. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval értek egyet. Anyumék nagy gyógyszerszedők, napi 15-20 bogyó. Nekik is mondták már a gyógyszertárban, hogy lejárati idő után X ideig még jók. A pontos időre nem emlékszem, de ebben az évben még tuti beszedném.
2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sumergo ***** válasza:
Egy gyógyszer sem káros a lejárat után, max annyi, hogy a hatóanyaga elkezd bomlani, de kárt nem nagyon tud okozni. Azt szokták mondani, hogy amíg nem esik szét nyomásra sem, akkor az teljesen jó még. Pláne ez egy vitamin, nem lehet belőle bajod. Amúgy az Eleviten az év előtt van a hónap, amikor lejár.
2011. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!