Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha itt az idő, mit csináljak?...

Ha itt az idő, mit csináljak? Akinek fogadott orvosa volt az hívta rögtön telefonon? Vagy bement a kórházba és onnan szóltak neki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 12:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Onnan szóltak neki,mondta is,hogy miért nem én hívtam?

Mondtam,honnan tudnám,hogy ez a fájás az a fájás?Magának a 5000. szülése,nekem az 1. :-)

2011. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát ez az!Én is ezen parázok.

(23 hetes kismama)

2011. aug. 31. 12:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Ezt a dokiddal kell megbeszélni. Nekem pl. fogadott szülésznő is volt, a doki azt mondta, őt majd a kórházból hívják. Én a szülésznőt hívtam -éjfélkor- ennek ellenére reggel 6 ra jött be, a doki 7re. Negyed 8 előtt lett meg a lányom, a doki jól időzített(?): az első tolófájásra esett be.
2011. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ösztöneid nem hagynak cserben!Tudni fogod!

Könnyű szülést!

2011. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is úgy volt, hogy majd a kórház szól. Ezt azért is szokták kérni, mert a kórházban ellenőrzik, hogy mennyire tágultál és a fogadott dokid csak a kitolási szakaszra érkezik.

Én ennek ellenére telefonáltam a dokimnak. Még jó, mert a kórházba érkezéstől számitva 15 percen belül a karomban volt a kislányom. Igaz az első szülés nem ilyen gyors azért.

2011. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, miben állapodsz meg a dokiddal. Őt kell megkérdezni, mi a szokás nála. Ha van szülésznőd, előbb őt kell hívni, és általában ő értesíti a dokit, miután felvettek a kórházba. Ha nincs, akkor vagy Te hívod, vagy a kórházból értesítik. Szóval mindenképpen meg kell beszélni vele, mit szeretne. Nekem mindkétszer "szerencsém" volt, mert pont ügyeletes volt a dokim, mikor megindult a szülés.
2011. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szülésznőnk sajna nincs fogadva.Dokink volt,csak időközben kiderült,hogy októberig tud csak vállalni,mert utánna megy ki külföldre dolgozni.De én csak decemberben fogok szülni.Azt mondta,hogy átad majd egy másik orvosnak:-(Szerintetek annak a dokinak is annyit adjak,mint amennyit ennek szántam volna?
2011. aug. 31. 12:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt az elején nem mondta? mármint, hogy pont a végére nem lesz már itthon?? Én megkérdeztem, hogy akkor itthon lesz e, nem megy e telelni? Dönts majd aszerint, hogy a szülés közben, és után mennyire lesz a segítségedre! ÉS érdeklődj azoktól a kismamáktól, akik az új dokidnál szülnek.
2011. aug. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én bementem a szülőszobára, mondtam, hogy mizu és onnan hívták a dokimat. Nem akartam feleslegesen hívni mert úgyis azt mondta volna, hogy menjek be ott majd megnéznek és szólnak ha jönnie kell. Telefonon keresztül Ő sem tudja megállapítani, hogy szülök vagy sem. Potyára meg nem fog beszaladgálni (és én nem is várom el) amikor ezért vannak ott a szülőszobán a szülésznők meg az ügyeletes doki.
2011. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk volt fogadott szülésznő, ő hívta fel a dokimat. Aztán ezen össze is kaptak, mert berendelte a dokit hajnali 4-re, nekem meg csak a vizem szivárgott, fájásom meg egy gramm se volt. Szóval szegény alhatott volna még nyugodtan.
2011. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!