Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is ciki ilyesmit...

Szerintetek is ciki ilyesmit telefonon kérdezni a terhesgondozómtól?

Figyelt kérdés

A 35.hétben vagyok, a méhszájam C 3000-res a kismama könyvem szerint, tegnap felmerült a kérdés párommal, hogy vajon ez így az utolsó hetekben nem befolyásolja-e a szexuális életünket.

Ma felhívtam a nőgyógyászomat és - mivel csak 3 hét múlva megyek a következőre - megkérdeztem tőle ezt a dolgot.

Párom meg csak nevetett rajtam, hogy "képes voltam ilyennel felhívni?".Nem gúnyolódott természetesen, de én vhogy most kicsit olyan hülyén érzem magamat, holott jogos volt a kérdésem a dokihoz, nem hülyeség miatt raboltam az idejét.

:)

Én is mosolygok magamon; ti voltatok már így, illetőleg mi a véleményetek az esetről?


2011. jan. 10. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a 33.héten kijött a nyákdugóm egy része, ezért telefonon letiltott a dokim a szexről, mászkálásról, fürdőzésről, és mikor 36 hetesen elmentem vizsgálatra, rákérdeztem, hogy szabad-e házaséletet élni (így fogalmaztam) Fiatal doki, tuti értette mire gondolok, de összekacsintott a 2 asszisztensnőjével és nekiállt vigyorogva értetlenkedni, hogy ki kelljen mondanom, hogy szabad-e szexelni és lehet-e orgazmusom...szóval van olyan doki aki kinevet, de ez egy normális kérdés volt részedről és legalább felelősségteljesen utána néztél a dolgoknak. :)
2011. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ és hogy megosztottad a sztoridat, a doki természetesnek vette, hogy rákérdeztem, elvégre nem a tizenvalahányadik héten vagyok - bár akkor is elvileg előjöhet bármi - hanem már igencsak a visszaszámlálás felé tartok, ezért sem gondoltam, hogy elhanyagolható a kérdés, ha már személyesen elfelejtettem megkérdezni.

A múltkor amúgy is vittem hozzá egy kisebb listát a kérdéseimmel, úgyhogy nem hiszem, hogy meglepte ez a kis "véletlen kérdés".

:))

2011. jan. 10. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális életem bizonyos részleteiről összesen két férfival tudok fesztelenül beszélgetni: az egyik a férjem, a másik a nőgyógyászom. Ne aggódj emiatt, az ég világon semmi szégyellni való nincs ebben. A dokinak ez a téma pont olyan, mint ha egy kertésszel arról beszélgetnél, hogy melyik borsó hibridet ültesd el. És mivel általában arra tették fel az életüket, hogy női bajainkon segítsenek, ehhez pedig ez a kérdéskör szorosan kapcsolódik, csak a munkájukat végzik, amikor az ilyen jellegű kérdésekre válaszolnak. Különben a C3000-es méhszáj totál zártat jelent, simán lehet mellette házaséletet élni.
2011. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig kétemberes dolog ez, apuka is aggódhat(na) egy kicsikét. Ez cseppet az ő gyerekessége.

Teljesen normális dolog a kérdésed, semmi szégyellni való nincs ebben. Sőt!

Én is megkérdezném. A férjem szerintem kíváncsi lenne a válaszra...

2011. jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!