Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hetben leszallt baba...

34. hetben leszallt baba utalhat koraszulesre? Ki lehet igu huzni terminuskozelig?

Figyelt kérdés
ultrahangon neztek, hogy nagyon lent van a babam feje, eleg sokszor kemenyedem, voltak kontrakcioim is(ezert voltam orvosnal, szedem a magneziumot). kicsit korai meg a leszallas, nem? vagy nem torvenyszeru, hogy a szules elotti 37.-38-39 hetben szallnak le? volt meg valaki akinek ilyen hamar le3szallt es kihuzta terminus kozelig?
2011. aug. 31. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 32 hetesen ékelődött be a buksija, nem lehetett kimozdítani sem, 3 nappal túlhordtam.
2011. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni, minta az első. Ez még igazán nem jelent sokmindent. Lehet hogy előbb jön, de lehet hogy még a 40. hét után is húzod. A kontrakciók meg már 30. héttől "természetesek", hiszen készül a méh a szülésre.

Nekem be se ékelődött még a feje rendesen a 37. héten, mégis elfolyt a magzatvizem. Szóval....:)

2011. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 28-ik héten már megfordult és beékelődött.39+6-ra született meg a fiam.Semmit nem jelent.
2011. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alinaaa ***** válasza:

A sógornőmnél előbb történt ez meg, az egész család túl aggódta, végül ráhúzott 10 napot. ő volt kiírva 20.-ára én meg 30.-ára. végül és 24.-én ő meg 25.-én szült.

mondtam én már akkor hogy a nőcik(lánya lett) büszkébbek, minthogy akkorra jöjjenek, amikor mindenki várja:)

2011. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor most hogy is volt? 20-ra volt kiirva ráhúzott 10 napot és 25.-én szült???
2011. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32 hetesen nagyon lent volt a kis feje. De én éreztem, hogy nem csak ez a baj állandóan keményedett a hasam és volt egy hüvely irritációm is ami rettenetesen zavart de a doki nem törődött vele. Végül is megnyílt a méhszáj elment a nyákdugó és 34 hetesen megszültem úgy hogy 5 napig visszatartáson voltam a kórházban. Önmagában amit írtál szerintem nem jelent gondot mert én is bírtam volna a strapát ha nem reped meg a burkom egy felszálló baci miatt.
2011. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alinaaa ***** válasza:

Fúúú, de elírtam, kicsit összevontam a dolgokat 10 nap volt a dátumunk között.

Bocsi

2011. aug. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32. hetesen azt mondták, hamarabb jön, mert teljesen leszállt a baba, és nagyon lent volt a buksija. 4 nappal később jött:)
2011. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat!
2011. szept. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!