Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hónapos terhesen ti mennétek...

8 hónapos terhesen ti mennétek ballagásra? Mezőkövesdről Miskolcra autóval!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 19. 16:28
1 2
 1/17 anonim válasza:
90%
Simán. Én 10 éve énekelek, és még fellépni is mennék nagy pocakkal.
2009. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
68%
sokan bevalállnak egy nagyobb utat .. de én azt gondolom ,hogy a sok rázkódás nem jó a terhességnek .. ha véletlen beindul a szülés idegen korházban nem tervezetten hozod világra a picikét..
2009. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
53%
Én se mennék a helyedben, de a legjobb,ha a dokit megkérdezed.
2009. ápr. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok járatos a magyarországi országos szintű közlekedésben, de ha zökkenőmentes lehet az út (pl IC vonat), akkor szerintem nyugodtan elmehetsz. Ha nagyon hepe-hupás az út, és esetleg jobban ideges lennél, mint szoktál, akkor kockázatos lehet.

De a doktorodtól kérd ki a véleményét, ő biztosan mindannyiunknál jobban tudja. ;)

2009. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ja mindenkeppen kerdezz ra a dokidtol!!!

bar en repulore ultem terhesen es nem am 1-2 oras utra hanem 9 ora hoszaig ultem repulon semmi bajunk nem lett talan annyit kemenyebb volt a hasam a kelletenel,de mindenkeppen kerdezz ra a dokidtol!!!!!

2009. ápr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most 8 hónapos terhesen Ópusztaszerre vittem túrázni a fiaim és én is végig gyalogoltam velük, meg lovasbemutatót néztünk reggel 10-től délután fél 5-ig.
2009. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 8 hónapos terhesen mentem Budapestről Zalaegerszegre autóbusszal 30 fokos melegben. Aztán meg bicikliztem az erdőben meg ilyenek. A babám mára 9 ,5 hónapos és nagyon erős gyerek lett belőle:)Ha nem vagy rosszul szerintem nyugodtan menj el.
2009. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért valljuk be, hogy a terhesség nem kilenc hónap ágyban fekvést jelent... (Ha standard lefolyású.) Nagyszüleink, dédszüleink nem igazán "foglalkoztak" azzal, hogy nagy volt a pocak. Ha aratni kellett, arattak, ha vetni, vetettek. Mégis itt vagyunk, mégis "szaporodik" a bolygónk.


Tény, hogy nem kell kísérteni a sorsot, de Mezőkövesd-Miskolc egy 60 kilométeres út, amelyből legalább 55 km autópályán megy...

2009. ápr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mezőkövesd és Miskolc között egyáltalán nem nagy a távolság!Jók az útviszonyok is, és tényleg a legnagyobb rész pálya.

Ha minden rendben van a terhességeddel szerintem nyugodtan neki indulhattok, közbe iktatva 1-2 10 perces pihenőt, ahol megtornáztathatod magad!

Azért kérdezd meg a dokidat!

Kellemes utazást! :)

2009. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez attól függ, hogy hogy érzed magad! Ha nincs problémád, jól viseled a terhességet, akkor miért ne? Neked kell érezned, hogy bírod e a dolgot! Igazából nem is az autóút lehet fárasztóbb, hanem az egész ballagás!
2009. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!