Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok, és elég...

14 éves vagyok, és elég vastag a combom. Másfél hónapom van hogy fogyjak, mert a ballagásra/bankettra szeretnék jól kinézni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy szobabiciklink amin naponta fél órát szoktam tekerni, de eddig úgy volt hogy 2 hét alatt 4 kilót fogytam. De úgy érzem ez nem elég eredményes...Kondiba nincs lehetőségem járni, nagyon nagyon drága :/ Mit tehetnék??
2010. ápr. 19. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit csinaltal hogy 2 het alatt 4kg????? Irj le mindent....:O
2010. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon is jó eredmény, örülj, hogy így haladsz.
2010. ápr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha így halasz az nagyon jó!csak így tovább!de túlzásokba azért ne ess! ne fogyj le csontsoványra!
2010. ápr. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy fogyott 2 hét alatt 4 kilót?

Koplalt.

Ne fogyjál b+ még gyerek vagy!

Megálsz a növésben!

2010. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak így tovább!Bár 2 alatt 4 kiló kicsit sok, vigyázz hutána ne jöjjön vissza!Esetleg ha jön a jó idő irány futni :) meglást a közérzeted is javulni fog.Egyébként csinálhatsz még talajon tornákat, de ne ijedj meg ha izmosodni fog először a lábad!
2010. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

S-P-I-N-N-I-N-G ;)


Nagyon hatásos :)

2010. ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bicajozz sokkal többet és egyél rendesen ( naponta emeld a sportadagod - esetleg járhatsz bringával suliba)
2010. ápr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Naponta félórát biciklizek, úgy hogy az 9-10 km. De még így is 60 kiló vagyok, és ez sok :S Vagyis nem az hogy sok lenne, csak inkább zsír van rajtam mint izom, és vastagak a lábaim...csak annyit szeretnék hogy vékonyabbak legyenek a lábaim, mert ilyen vastag "patákkal" nem szívesen veszek fel szoknyát/rövidnadrágot.
2010. ápr. 20. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!