Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon sűrűn csuklik a pocimba...

Niki981 kérdése:

Nagyon sűrűn csuklik a pocimban a kislányom, ez normális? Naponta többször.

Figyelt kérdés

Az az érdekes,amit én még nem hallottam és nem is tapasztaltam,hogy ha én iszok akár csak egy korty valamit, a babám a pocimban kb 5 percen belül elkezd csuklani.Normális ez,hogy ha én iszok ő rögtön csuklik?

Vagy van olyan hogy reggel délbe este magától csuklik,de kb 5-10 percig.Méretek alapján nagy babó ez befolyásoló?


2011. jún. 25. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja, hogy nagyobb az átlagnál. a csuklás természetes dolog. a pici gyakorolja a légzést, nyel a magzatvízből, ezért csuklik. Érik a tüdeje. Majd megszületése után is fog csuklani, főleg, ha teleette magát. őket általában nem zavarja, a szülőket inkább :) Néhány korty anyatej vagy 1-2 korty víz segít.
2011. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott, igaz nem ilyen hosszú ideig. Bár én még csak 23. hetes leszek, ezért nem hiszem, hogy csuklik, de ha sokat iszok, akkor feltűnőbben virgoncabb a törpém :D
2011. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is csuklott a hasamban naponta 3x 5-10 percig,ez normális.

Ha megszületik akkor is rengeteget fog csuklani,őket ez nem idegesíti,az én kisfiam 3-4 hónapos koráig betartotta a napi 3x csuklást,most 6 hónapos már kevesebbet csuklik,volt hogy elaludt közbe.

2011. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány hetes a babód? Mi 33 hetesek vagyunk és kb 2 hete nagyon sokat csuklik a babám. Megkérdeztem a védőnőt azt mondta ez teljesen normális, akár naponta többször is előfordulhat. Emiatt ne aggódj.
2011. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.36 hetes vagyok.Engem nem zavar,hogy csuklik még tetszik is,hogy ugrál a hasam,hanem az tünt fel,hogy ha én iszok vmit ő rögtön rákezdi a csuklást és ilyet nem hallottam még.szép babavárást a pocakosoknak és a megszületteknek jó egészséget,ügyes, jó fejlődést.
2011. jún. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!