Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogadott szülésznőnek a...

Fogadott szülésznőnek a szülés után kell adni egy nagyobb összeget, vagy nst-k alkalmával is kell már fizetni?

Figyelt kérdés

Mert ugye úgy van ha fogadsz szülésznőt akkor az utolsó 4 hétben az nst-t ő csinálja.Ilyenkor kell neki fizetni vagy csak a szülés után egy nagyobb összeget.Mennyit kb.?

Váci kórház , de bárhonnan érdekel válasz.


2011. szept. 1. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

SOTE I.

Nekem az a szülésznő csinálta az nst-t aki épp ráért, nem feltétlenül a fogadott.

Én csak a hazamenetel napján adtam át a csokit és a borítékot, egyébként a dokinak is.

2011. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZülés után kapta az ajándékot+ borítékot. Nagyon nagyon örülök, hogy őt fogadtam, mindenben segítségemre volt, nagyon sokat köszönhetek neki. Dokim szabin volt.
2011. szept. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!Cegléden nem kell fizetniaz nsttért alkalmanként, de ha Cegléden szülnél ajánlanám Vörösné Tóth Évikét, aki egy tündéri nfantasztikus szülésznő!

Te döntötöd el, hogy mennyit szánsz neki, de ritka ilyen ember él még a Földön!Folyamatosan tartja veled a kapcsolatot és szülés előtt és után is keres! Végig Veled van és mindenben segít!!!Minden évben a gyermekes születésnapján sms-t küld!

2011. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én NST-nél nem fizettem, ráadásul a 4-ből 3x nem a saját szülésznőm csinálta. Sztem szülés után elég fizetni, addigra már legalább tudod, hogy mennyire vagy megelégedve vele. Én a szülésznőnek és az orvosnak is aznap fizettem, amikor kiengedtek bennünket a kórházból (mindkettő fogadott volt).
2012. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!