Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit szoktak adni manapság...

Mennyit szoktak adni manapság a fogadott szülésznőnek? Akkor is kell neki adni, ha a végén császár lesz? A császáros szülés "drágább" vagy "olcsóbb" mint a hüvelyi szülés?

Figyelt kérdés
2008. máj. 7. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, Bár én még nem szültem de már mondtam a páromnak, hogy inkább a maradék 3 hónapomat azzal töltögetem, hogy veszek egy szép kis fonott kosárkát és veszek bele egy csomó cuccot, csinálok neki egy ajándékcsomagot.Tuti nem adok neki pénzt.Remélem nem fogja húzni a száját.
2008. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 20ezret adtam neki..A dokinak 50 ezret és a vége a szülésemnek császár lett.Azt mondják, hogy a császár drágább, de adj azt amit gondolsz egy ajándék kosár is megteszi a szülésznőnek.
2008. máj. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem meg fizessetek minden szembe jövő orvosnak,nővérnek,szülésznőnek,beteghordónak,védőnőnek....stb...

szóval mindenkinek akivel csak összefuttok a kórházban.

Nem tudom,még hová fajulhat az egészségügy,de nagyon undorító hogy minden csak a pénz körül forog itt.

Titeket is mindennap jutalmaznak a munkátokért még a fizetéseteken felül???Kaptok egy csomó hálapénzt?

Mert nekik miért kéne fizetni,mikor csak a kötelességüket végzik,azt is sokszor kifogásolható módon.

Szerintem fizetünk elég tb-t.

De aki mindenképp fizetni akar,miért nem szül magánklinikán??Legalább nem a közkórházban rontaná tovább a személyzet hozzáállását,akikhez már amúgyis csak borítékot lobogtatva lehet közelíteni.

Nagyon mélyre süllyedt ez az ország e téren is:(((

2008. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!