Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltatok babaváró bulit,...

Csináltatok babaváró bulit, és ha igen hogy volt, milyen volt, és mikor csináltátok? Vagy mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt, igaz nem annak indult. Pont egy időben voltak itthon a barátnőim az ország-világ különböző pontjáról. Mindenki meg szeretett volna látogatni, és szerencsére sikerült olyan időpontot találni amikor mindenki ráért. Akkor már 36 hetes voltam és habár nem babaváró bulinak szántuk de azért mindenki hozott valamit a picinek. Sütöttünk pizzát, az egyik barátnőm sütit hozott, ők iszogattak meg rengeteget nevettünk. Természetesen dekoráció nem volt. Sokan külföldről átvett flancnak tartják de szerintem jó dolog, hiszen egyesével is meglátogattak volna, de így egyszerre "össze tudtunk röffeni" és a hangulat is jobb volt.
2011. szept. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod,biztos jól éreztétek magatokat.
2011. szept. 27. 11:12
 3/10 anonim ***** válasza:

Remélem olvasod! :)

A legjobb barátnőmnek és nekem is volt! A barátnőmnek a szülei szervezték meg, áthívták a legközelebbi lány ismerősöket és csináltunk egy "bulit"! Volt dekoráció, lufik stb. babával, mamával kapcsolatos vicces feladatok, enni innivaló, torta, ajándékozás!

Az enyém is hasonló volt, csak nekem meglepetés volt, én nem tudtam róla, de az is nagyon jól sikerült! Szóval én nagyon ajánlom, szerintem felejthetetlen volt mind2!

A terhesség vége felé volt megszervezve mindegyik olyan 8 hónap körül!

2011. szept. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem kicsit kellemetlen,hogy azért hozzanak drága ajándékokat,mert szültem!
2011. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt, és nem is vágytam rá.

Amikor hazaértünk, csend és nyugalom fogadott, csak 3an voltunk a párom, a bab meg én.

Senkinek a társaságára nem vágytam, főképp nem tömegre.


Mondjuk, nem is lett volna hol tartani, mert 43nm-s lakásban laktunk.


Annyi volt, hoyg erre felé szoksá úgynevezett tejfakasztót tartani. Ez annyit tesz,hogy míg a kósrházban vagyok a párom elhívta a barátait, kollegáit (férfiakat) vacsorázni/iszogatni. Ajándékot adni ilyenkor nem szokás, maximum valami aprót és/vagy vicceset, és kész.


Most januárra várom a második babánkat, és továbbra sem tervezek ilyet, és tudtommal a párom sem, csak tejfakasztó lesz megint.



Ellenben az viszont jól esett volna (de hát ez a férjem hányossága), hogy mondjuk egy csokor virág vagy egy "Üdv itthon" felirat vagy valami várt volna ahoyg hazaérünk. Valami kis meglepetés nekünk,de nem volt .

2011. szept. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát 2.-ik köszönöm,hogy megírtad a történetedet,én nagyon szeretnék ilyen babavárót szervezni,már alig várom,de az csak 2012-ben lesz esedékes.megvárom én is a 8 hónapot,de addigra mindennel elkészülök a szervezést illetően.Köszönöm,3.-ik és 4.-ik válaszolónak is.
2011. szept. 27. 11:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz en kulfoldon elek es itt tenleg szokas, igy nekem is volt. Nem en szerveztem, eszembe sem jutott. :) Egyik delutan mikor hazajottem a munkabol 34 hetes voltam a feldiszitett lakas fogadott (minimalis diszites 5-6 luffi, par sarga macis szallag (azert sarga mert nem tudtuk a baba nemet meg egy megteritett asztal a nappaliba sok-sok finomsaggal). A baratnoim es a kolleganoim beszeltek ossze a ferjemmel es amig en dolgoztam ok atugrottak es osszedobtak a dekoraciot, hoztak sutit, uditot, sajtos pogacsat, keszitettek szendvicseket, kukoricat pattogtattak meg kesobb pizzat rendeltunk. Nagyon jol ereztem magam. Kaptam kepeslapokat, baba dolgokat (kishintat, agynemut, par darab csorgot, pelenka kuponokat, torlokendot...) Osszepotoltak a baratok es vettek par dolgot. De nem is ez a lenyeg hanem azok akiknek mar volt babajuk athoztak az UH kepeket, baba foto albumokat, dvd-ket es errol szolt az egesz. Babas delutan volt, babas filmeket neztunk, foto albumokat, nevettunk, mindenki felidezte milyen volt az o babajaval az elso het, mi volt a kedvence stb. Akinek meg nem volt babaja az is szivesen bekapcsolodott. Ettunk, ittunk es nevettunk. Mai napig szep emlek maradt. Nekem meglepetes volt. Ja, es a ferejm elhuzta a csikot otthonrol. Ez ilyen csak noknek dolog volt. Pasiknak nagyon unalmas. :)
2011. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
uccsó nagyon tetszett amiben részed volt.
2011. szept. 27. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az ilyen. 24hetes vagyok, de szinte 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nekem nem lesz :(
2011. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom.
2011. szept. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!