Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megihatok egy fél pohár sört...

Megihatok egy fél pohár sört ha kívánom? 22 hetes khm

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem szoktam inni soha de most valamiért kívánom...
2011. szept. 2. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, azzal nem ártasz! sőt... ha valamit kívánsz fogyaszd egészséggel:)Persze az ilyesmit mértékkel.:)
2011. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megihatsz. Én egy szülész-nőgyógyász honlapján olvastam, hogy kifejezetten egészséges, ha a kismama esténként megiszik egy deci minőségi vörösbort... Úgyhogy a fél pohárka sörtől nem lesz semmi bajod/bajotok.
2011. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kívántam a sört most a melegekben. És igen, néha megittam egy pohárra. Nekem a dokim sem tiltotta. Nem minden nap iszol gondom,szóval egészségedre!:)
2011. szept. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyukám se előtte se utána nem kívánta a sört, cska mikor velem terhes volt és ivott is.

Én végigalkoholizáltam a terhességem orvosi utasításra!

Minden nap egy pici vörösbor! Jót tesz a vérkeringésnek!

2011. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél pohár sörtől tuti nem lesz semmi bajotok. Viszont ha mégis félsz, igyál alkoholmenteset. Már nagyon jó fajták vannak, amik ízben is egész közel állnak az igazi sörhöz. Én is alkoholmentest ittam (mert én nem tudtam volna fél pohárnál megállni, mert nagyon szeretem a sört :)) és egész jól átvészeltem így a nyári kertipartikat :) 33h km
2011. szept. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 krisztivan ***** válasza:
Persze.Én sose szerettem a sört.De amikor terhes lettem néha ölni tudtam volna egy pohárért.Párom nevetett is hogy sose ivott még ennyi sört,mert mindig csak egy kis pohárral kellet(több nem esett jól)a többit Ő itta meg.
2011. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!