Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek előbb fog megszüle...

Szerintetek előbb fog megszületni a kisbabám?

Figyelt kérdés
Most voltam 3 napot kórházban vizesedés és toxémia gyanu miatt. Kivizsgáltak, azt mondták, hogy semmi kórosat nem találtak és tegnap haza engedtek. Ma elmentem terhesgondásra, és nst-n elég szép kis féjásokat mutatott a gép és ez így van már legalább 4 napja. Az orvos nem is értette, hogy hogy küldhettek haza, amikor a lábam is olyan vízes, hogy szinte nem tudok ráállni. A szülés kiírt időpontját is egy héttel előbbrehozták, mondjuk azt nem tudom miért (szept.21.helyett szept.15-re).Ezek szerint most vagyok a 38. hétben. Volt már valaki hasonló helyzetben?
2011. szept. 2. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én is szept.21-re vagyok kiírva.:) igen lehetséges hogy elöbb fogsz szülni.de az is lehet hogy megindítják a szülést a toxémia miatt.de ez nem probléma szerintem már ennyi idős terhességnél ha jön a baba.sok szerencsét.
2011. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Már az se lenne gond igazából, ha előbb jönne! Nekem is terhességi mérgezésem volt, nagyon vizes volt a lában, a kezeim, és ez több héten át! Viszont fehérje a vizeletben, és magas vérnyomás hirtelen jött, egyik napról a másikra, nekem is úgy volt, hogy be kell feküdnöm (30. héten), de ez helyett császár lett a vége, mert nem lett jó az NST-m! Azért nem is értem, hogy engedhettek haza, mert igazából tapasztalatom szerint hirtelen történnek meg a gondok(saját tapasztalat)! Nálunk egy hajszálon múlt a baba, és a saját életem is! Ezt kerek perec megmondták a dokik is! Igaz, kora baba lett a kisfiam, de így utólag szerencse, hogy így alakult, és hogy épp bent voltam akkor! Nagyon figyelj oda magadra és a babádra is, ha valami gond van, kevesebbet mozog, vagy bármi, rohanj az orvoshoz! Nekem nagyon rossz élményem, tapasztalatom van, csak azért írom, nem akarlak rémísztgetni! Majd azért írd ki, hogy alakult a dolog!
2011. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szia!már tényleg semmi gond nem lenne ha most születne meg a babád.ő már készen áll a kinti életre.ha ne vagy még összepakolva akkor már pakolj össze.hamarosan már a kezedben tarthatod a kisbabádat.könnyű szülést kívánok neked,utána pedig jó babázást! :)
2011. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Már régeen (4 hete)össze vagyok pakolva és a babának is minden el van intézve. Azt mondták, hogy jövő héten kedden menjek vissza vizsgálatokra a kórházba. Akkor lehet, hogy már haza sem fognak engedni?
2011. szept. 2. 17:33
 5/15 A kérdező kommentje:
Most nagyon elkezdtem aggódni, nehogy valami baj legyen. Mondjuk amúgy sem nagyon bízom az orvosokban, de most még úgy sem. Az lenne a legjobb, ha megszületne a kisbabám és tudnám, hogy jól érzi magát és nincs semmi baja.
2011. szept. 2. 18:01
 6/15 anonim ***** válasza:
A terhesség mérgezéses, koraszülöttes anyuka vagyok, aki írt! Ne aggódj!!! Azzal csak ártasz magadnak is, és a babának is! Én nem azért írtam, én csak leírtam a véleményem!!! Tényleg ne aggódj! Amire figyelj oda, ha van vérnyomás mérőd, mérd a vérnyomásod folyamatosan, amint 140 fölé megy, azonnal kórház! Nekem egyik napról a másikra, mondhatni egyik óráról a másikra, 140, majd 180 lett! A vizesedéssel nem tudsz mit kezdeni! Sajnos! SOkat igyál! Ha nem mozog úgy a babád, ahogy eddig, akkor is azonnal kórház! Én csak ezt tudom tanácsolni! És ne aggódj! Biztos, ha úgy látták volna a dokik, nem engedtek volna haza! Majd írd meg, vagyis ide ki, hogy mi lett a vizsgálaton, vagyis az egész "végkimenetel"! Biztos minden rendben lesz, vigyázz magadra és a babára! Én csak a saját történetemet írtam le, ne aggódj, veled biztos nem fog ez megtörténni! Csak pozitívan!
2011. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Oké, rendben! Odafigyelek, de remélem minél előbb beindul most már a szülés és magamhoz ölelhetem a kisbabámat, csak akkor leszek teljesen nyugodt. köszönöm szépen a bíztatást és nyugtatást! Ki fogom írni ide, hogy mi volt:)
2011. szept. 2. 21:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Ok, szorítok!!!
2011. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van valami változás??? Mikor mész dokihoz?
2011. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent a kórházban vizsgálaton. Vérnyomást mértek (129/80), vizeletet néztek(arra nem mondtak semmit, így gondolom rendben volt), nst-t csináltak(negatív), és volt egy ultrahang. Megvizsgált a doki és azt mondta, hogy amíg el nem érem a kiírt időpontot addig hetente járjak vizsgálatra.
2011. szept. 5. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!