Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hét+5 naposan voltam 4D-n....

26 hét+5 naposan voltam 4D-n. A méretek alapján 1330 grammos a baba, ami 29 hétnek felel meg. Készüljek fel, hogy előbb fog megszületni?

Figyelt kérdés
Mert ez alapján a szülés várható ideje is 2 héttel korábbra került. Egyébként valóban szép húsos kerek baba. igazán jól sikerültek a felvételek. Csak hát mindenhol olvasom, hogy 26-27 hetesen még kb 1 kg volt a baba itt majdnem mindenkinek. Akinek hasonló értékei voltak mekkora lett a baba?
2011. jún. 9. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudod pontosan mikor pé-d?Mert abból tudsz inkább arra következtetni, hogy hamarabb jön-e vagy időben...


Nekem a lányom 16 hetesen volt 1450 gramm!Engem is riogattak, hogy hamarabb fog jönni (de én napra pontosan tudom mikor lettem terhes :) így mondtam hogy nem jön Ő előbb :)

Hát végülis 39+4-re szültem, és Ő nagy volt inkább (vagyis manapság már Őt átlagosnak hívják) 3950gramm volt!Meg 61 centi!

Szóval nálunk a méretbeli különbség az méretbeli maradt és nem időben jött hamarabb!

2011. jún. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

16 hetesen 1450 gramm????

Úristen! Az én babám 16 hetesen csak 200 gramm volt.

2011. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én babám a 18 hetes uh szerint (4d) 308 gramm volt. Nem lehet, hogy elírtad azt az 1450-et?

26 hetesen 1068 gramm volt, majd most jön a 32-es, hát kíváncsi vagyok, ugyanis a dokim szerint nagy baba, túl nagy. De azt nem mondja, hogy ezt miből látja, vagy hogy mihez képest.

Nem feltétlenül fog hamarabb születni, inkább (sajnos, ezt a császár miatt mondom) nagy súllyal fog születni. Engem a doki pont ezért fogott diétára. Liszt, fehér kenyér, tészta és minden féle zsíros, cukros ételeket kerülnöm kell. Tilos a csoki, a süti, a szalonna féleségek. Pedig ezek szerint az én pocaklakóm még kisebb is 300 grammal.

2011. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26 hetesen!Csak elírtam ,de a kérdés is 26 hétre volt! :)
2011. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem fog elobb megszületni,csak nagyobb lessz egy kicsit,mint az átlag.

Kisfiam 24 hetesen 860 gramm volt.

28 hetesen 1290gramm.

30 hetesen 1680gramm.

31 hetesen 2006 gramm.

33 hetesen 2560 gramm.

Kórházban voltam,azért van ennyi adatom.

40hétre született 4100 grammal és 58 cm-rel.

2011. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!