Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+5 hetes kismama vagyok, nem...

7+5 hetes kismama vagyok, nem igazán voltak eddig "tünetek" mármint hányás, stb. Ezután még lehetnek? Vagy ha eddig nem voltak már nem is lesznek?

Figyelt kérdés
Jó émelyegni émelyegtem meg még néha most is meg a mellem is fáj, hányingerem néha van de ennyi, viszont iszonyatosan félek a hányástól, úgy hallottam ha eddig nem hánytam akkor ezután se fogok már. Mert hallok olyanokat hogy megállás nélkül hánynak nem szeretnék ilyen lenni, igaz nem én döntöm el.
2011. szept. 2. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 6-7.héten volt erős hányingerem,de csak néha hánytam. Azóta egyre jobban érzem magam. 10 hetes vagyok. Lehet, hogy te is megúsztad:). Igaz,volt itt olyan aki azt írta, hogy 11-12 hetes korában kezdett hányni. De szerintem vészes hányás már nem lesz.
2011. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Húúú nagyon remélem :) Nem is vagyok az a hányós típus, bár mondjuk ez már nem tőlem függ :)
2011. szept. 2. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia,egyidosek vagyunk!!! :)))

Én ugyanígy vagyok,mint Te,néha van pici hányingerem,a szagokat sajna tökéletesen érzem.Kicsit fajták a cicijeim,de már az sem..Remélem,minden okés,mert a kisfiammal kibírhatatlanul érzékenyek voltak a melleim.Nekem sajna sokat kell pihenni,amit nehéz betartani.

Szóval én is csak reménykedem,hogy ennyi a max rosszullét,mert sokszor így is olyan fáradt vagyok..

Boldog Babavarast!Elsö baby,ugye?

2011. szept. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én 8 hetes terhességtől a 16 ik hétig hánytam.nem is kicsit,táppénzre is kellett mennem.külömben nem vagyok én se a hányos fajta,azt hittem megúszom.én most vagyok 37 hetes de mai napig van olyan ha a babának nem tetszik valami visszaküldi.majd meglátod hogy alakul nálad.sok szerencsét.
2011. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok hányós típus és egyik gyerkőcnél sem hánytam. Most a második nagyon elhúzódik az émelygés, de csak ennyi. Szerintem megúszod. Én kevesebb kismamáról tudok a környezetemben, aki hányós volt, mint aki nem. Bár pontos statisztikát nem ismerek.
2011. szept. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen első baba és nem tudom mihez viszonyítani, csak tesómhoz :) ő sem volt rosszul mikor a kisfiát várta így reménykedem hogy én sem leszek :)
2011. szept. 3. 06:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 10-ik hétig volt rettenetes a gyomor égés, néha ki is jött. Utána tök jol éreztem magam, még csak álmos sem voltam. Most , hogy be töltöttem a 12 hetet megint jött a gyomor égés és megint nagyon szenvedek.
2011. szept. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Atroposz ***** válasza:
Bármikor hányhatsz.
2011. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!