Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájósok! Hogy viselitek...

Fejfájósok! Hogy viselitek ezt a hülye időt? Mit tesztek ellene? Nekem már vagy 3 napja fáj megint a fejem. Néha algopyrint veszek be, azt javasolta a dokim.

Figyelt kérdés

Sajna ha nekem fáj, akkor az alvás, pihenés,sok folyadék sem használ. Néha beveszek algopyrint, mert már a hányinger kerülget.

Ti mit csináltok a fejfájás ellen?


2009. ápr. 20. 10:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 16 hetes vagyok.
2009. ápr. 20. 10:31
 2/10 anonim ***** válasza:

Szenvedek.....1/4 algopyrin néha körberöhög...Lehet,hogy túl aggódós vagyok,de nem merek bevenni többet.Először nem használt,de most már..:-D

Szóval lehet,hogy csak túlságosan hozzászoktunk a gyógyszerekhez?Próbáld meg csökkenteni az adagot és meglátod jobban leszel..Sok folyadékot is iszok,mivel a fejfájás egyik fő oka lehet a szervezeted folyadék hiánya.Főleg most,hogy terhes vagy...Napi 2-3 liter folyadék min....(persze nem vízhajtós...:-D)Kitartás!!

21 hetes pockós

2009. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Eggyütt érzek veled. Nekem kb 16-18 hétig szinte nem volt hét nap hogy ne fájjon már migrén jellegűen.Rengeteget iszok amire mondják jó.Algot vettem be én is de az sem használt. A neten utána néztem és elkezdtem agykontrollozni az segített.Ma már 23 hetes vagyok de nem is szokott fájni:)!

[link]

2009. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szia!


Valahol azt olvastam egyszer , hogy egy nődoki azt írta , hogy fejfájásnál jobb a tünetet szüntetni , mint szenvedni miatta. Szerintem az egy szem algopyrin kétnaponta még nem olyan vészes...Vizesruhás borogatást próbáltad már ? vagy vannak homeopátiás szerek is ...


35 hetes km

2009. ápr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem is fáj, tegnap délután óta, de még nem vettem be semmit.Én kávéval szoktam próbálkozni, alvással, de most ezek sem jöttek be.Nemsokára megyek levegőzni, ha ettől sem javul a helyzet beveszek 1 panadolt.Algopyrinem az nincs, az pedig szokott rajtam segíteni.Sajnos jó praktikákat nem tudok, de remélem ír olyan is aki okosabb nálam:)

jobbulást neked is!

szia

2009. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem terhesen, amikor fájt a fejem az infra lámpázás segített. Megmelegítettem vele a fejem, ott ahol fájt ( takó, homlok stb) Kb 5 percig és el is múlt. Persze volt, hogy naponta többször is kellett melegíteni.
2009. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hú, köszi a válaszokat. A vízzel nincs gondom, világ életemben napi 4 liter vizet megiszom. A vérnyomás is rendben. A homeopátiás bogyókat is próbáltam, de nekem a fejfájásra nem volt jó. (Ti milyet szedtetek?)

Sajna semmi sem használ. :( Fekszem, pihenek...

2009. ápr. 20. 10:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 16 hetes vagyok, és az utóbbi kb 3 hetem maga a rémálom fejfájás szempontjából:( Minden nap azzal kelek, azzal fekszem. Gyógyszert én még nem vettem be, hanem vettem ilyen menta illóolaj szerűt, amivel bedörzsölöm az éppen fájó pontokat, és egy ideig "elkendőzi" a fájdalmat. Régebben próbáltam a patikákban kapható Migrastick-et(ha jól írom), de az kb. 2000 Ft volt. Véletlenül bukkantam rá a DM-ben erre a menta olajra, éppen olyan jó, mint az a drága volt és kb 500 Ft. Nekem bevált, bár csak a tünetet csökkenti, nem a problámát szünteti meg. De a mi helyzetünkben az is valami:)

Szép babavárást!

2009. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Szerintem ha megyek DM-be mindenképp megnézem, és ha látok veszek.

Boldog és fejfájásmentes babavárást!

2009. ápr. 20. 12:58
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Minden együttérzésem, átérzem a problémádat, én is világ életemben fejfájós voltam:-( Én még algopyrint sem merek bevenni, csak vmilyen homeopátiás szert szedek, de ha beerősödik a fejfájás, akkor nem sokat ér, sajnos...

Amit tudok ajánlani: fekvés, kis japán vagy kínai olaj (olyan, mint a régi vietnámi balzsam, lényeg, hogy jó mentolos legyen) a halántékra, homlokra (szemre vigyázz), és erre hidegvizes borogatás. Az elején csíp nagyon, de utána kellemesen hűs érzést biztosít. Nekem végső esetben ez szokott használni.

Kellemes babavárást és frontban ritka napokat:-D

2009. ápr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!