Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32+5 hetes vagyok es nagyon...

32+5 hetes vagyok es nagyon faj a fogam, algopyrint bevehetek ra?

Figyelt kérdés
Külföldön elünk es itt nem olyan egyszerü idöpontot kapni. Mar bejelentkeztem a fogorvoshoz, keddre kaptam idöpontot. Tegnap ejjel vegigkinlodtam az ejszakat, de ma mar nembirom tovabb vmi gyogyszert kell bevennem. Az itteni nögyogyasz nem ismeri az algopyrint, az otthoni azt javasolta, van is itthon nekem es az lenne a kerdesem, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak/voltak vele? Ne ertsetek felre nem az orvosban nem bizok csak felek egy kicsit mert nagyon vegyes dolgokat olvastam rola a neten. (A segitseget elöre is köszi, legyszi, aki csak bunkosagokat tud irni az most inkabb kimeljen ez tenyleg veszhelyzet.)?
2009. nov. 13. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen nyugodtan. Ha nagyon fáj elviselhetetlen akkor vehetsz be erősebbet is. A nőgyógyászom szerint 1-1 tbl-nem ártalmas. Az igen ha huzamosabb ideig szeded folyamatosan. pl 2-3 napig 4-5 óránként mindig.

Amint lehet menj el fogorvoshoz.

2009. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én bevettem ennyi idősen ha kellett 1-1 szemet!Amúgy felénk a kórházban is ezt adják császár után és ha tejláz lépne fel!
2009. nov. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok és pont egy idős terhesek vagyunk:)
2009. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magas láz esetén szoktak engedni max 2 szemet belőle, de csak indokoltan. Jobb lenne ha előbb jutnál el valahogy fogorvoshoz.
2009. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Kizárólag paracetamolt vegyél be. 10 percen belül hatni fog, meglást. A múlt héten szenvedtem én is a fogam miatt. A fogorvos ajánlotta az algopirint, de a gyógyszerész megmagyarázta, hogy csakis a paracetamolt szabad bevennem. Pl. panadolt.
2009. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki és a védőnő, hogy paracetamol-tartalmút szabad, ha már muszáj.

Az Algo-gyógyszereket nem.

2009. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Úgy látom ez olyan mint a h1n1 kérdés!Nekem azt mondta gyógyszerész,nem jó a Panadol!!!Nincs véletlenül otthon Svédcsepped?Az nagyon jó!Vagy vegyél be egy fél algopyrint és gondolj erősen arra,hogy elmúlik!Ha lyukas esetleg egy szegfűszegre harapj rá pár percig!Zsibbasztó hatása van és totál természetes:)

2.

2009. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!