Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, mit kellenne...

17 hetes vagyok, mit kellenne éreznem? (többi lennt)

Figyelt kérdés

Eléggé aggódom, hogy nem érzek semmit, feszülésen kívűl. Ez lesz az első babánk,nem tudom milyen ha mocorog.

Az eddigi eredményeim mind jók lettek,kedden megyünk 18 hetes uh-ra.

Lehet baj hogy semmi sem érzek,vagy feleslegesen aggódom?

Köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 3. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan fogod érezni. Először állítólag olyan érzés, mintha egy lepke szállna benned. A másodiknál már tudni fogod... Gratulálok!
2011. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 3. 10:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni. Lehet azért nem érzed még mert melső fali a lepény'
2011. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, sokan csak, főleg az első babavárók a 20. hét körül érzik először biztosra a babájukat, de olyat is hallottam, hogy van aki a 22. héten érezte. És igen nagyban függ attól is hogy hol tapad, ha a melső falon, akkor általában később lehet megérezni. Légy türelmes, mostmár hamarosan te is érezni fogod.
2011. szept. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Megnéztem az előző uh-os papírt: "a lepény a mellső falon tapad, jó helyen"

Akkor nem aggógom nagyon,várok türelmesen :)

2011. szept. 3. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!