Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Kordélia szép név?

A Kordélia szép név?

Figyelt kérdés
Van egy fiam, Konrád, jön a huga, valami K betűs szép nevet keresek. Ritkát.
2011. szept. 4. 11:25
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

koszi, mindenkinek ment a zold kezecske. kornélia azert nem, mert a fiam konrad es nem kornél. szeretnem ha osszecsengene a ket nev.

a kála nekem is tetszik, DE mivel a vezeteknevuk nagyon rovid, ezert nem hangzana jol.Kírával tok ugyanez a helyzet, a karolina meg nem tetszik (valoszinuleg mert van karolina-nem szimpatikus - ismerosom)

a jelenteset mostneztem meg: szívecském :(

(a kornélia meg szarvat jelent :)) a korinna is szivecskémet :( ) Kincső? (a karolina egyebkent legényt jelent :)) Segítsetek :( 2 igen, 8 nem eddig :(

(akiknek nem tetszett a kordélia, tetszik nektek a konrád?)

2011. szept. 4. 15:28
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű név szerintem.
2011. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Kinga?
2011. szept. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

a kinga nem ritka (szerintem)

(vagyis en negyet ismerek :))

2011. szept. 4. 19:22
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem szép. :( nem szeretnélek megbántani, de ez volt a kérdés és csak elmondom a vélemény, amiért írtál ide.

nekem előszöris az jutott eszembe, hogy elírtad. Másodszor amikor rájöttem, hogy nem, akkor meg mintha be lenne az orrom dugulva és úgy, orrhangon mondanám a KORNÉLIÁT.

Szerintem a Kála sem cseng úgy össze a Konráddal,a hogy te szeretnéd.


Akkor már ha mindenképp csengő nevet szeretnél, jobban illik a Korin(n)a vagy a Karina. Szerintem ezek is mennek a fiúnévhez.

2011. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Klaudia?
2011. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

nem, a kala sem, raadasul rovid.


a korina nem tetszik, vagyis nem tudom hogy lehetne becezni, a klaudiarol meg mindig a liptai jut eszembe :(


nehez.


nem haragszom hogy nem tetszik, mindenkinek adok zold kezecsket :) mert velemeny, es tenyleg erdekel.


amugy a konrad is ilyen mumus nev volt, lehet, csak batorsag kell, hogy azt adjuk

2011. szept. 4. 19:37
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok.

Karina esetleg? :)

2011. szept. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Klementina nekem tetszik. Ritka, de nem kimondhatatlan.
2011. szept. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:30. VAGYOK!


Karinát én is írtam, arra nekem sem reagáltál, az sem tetszik? az szerintem is szép azért írtam. ;)

2011. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!