Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Kordélia szép név?

A Kordélia szép név?

Figyelt kérdés
Van egy fiam, Konrád, jön a huga, valami K betűs szép nevet keresek. Ritkát.
2011. szept. 4. 11:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

a karina nem :( olyan oroszos

a klementinarol meg mindig az o te draga klementina jut eszembe


mar ott tartok, hogy k betus nevet biztos nem fogok talalni (vegigneztema linkelteket), ugyhogy csak hasonloan ritka nevet keresek :)


de ez a nev eszmeletlen sok para, az egesz elete mulik rajta a fiamnal is megszenvedtuk


koszonom mindenkinek a javaslatokat, rendesek vagytok

2011. szept. 5. 12:17
 22/23 anonim ***** válasza:
64%

Katalin.

Ritka és szép név:)

Kincső is nagyon szép, ragyogó. Most látom, rövid a vezetéknév, akkkor lehet kettő név is utána?

(pl.Joó Kincső Katalin)

Szerintem fontosabb,

1.hogy férjedenk is tetszen és hogy

2.a vezetéknévvel jól összecsengjen

- fontosabb, mint hogy a két testvér név összecsengjen. Mert nagyon hamar az kerül előtérbe, már az iskolába kerüléskor. Külön fogja használni a két testvér - míg a vezetéknévvel együtt egy életen át.

üdv!(A Cordeliás voltam)

2011. okt. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

koszi :D

hat az a baj, hogy kb 3 tucat katalint ismerek.

a lotti tetszik meg mindkettonknek, de felek, hogy lottonak beceznek, meg nagyon rovid

a szomszed neni kati volt, es nagyon nem szerettem, a tobbi katalinbol is csak eggyel van pozitiv asszociaciom.

a k, l betus nevek tetszenek egyebkent, ebben rahibaztal viszont :D

2011. okt. 2. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!