Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen pelenkát vettetek az...

Milyen pelenkát vettetek az újszülöttnek?

Figyelt kérdés
Azt mondták az orvosok, hogy nagy babám lesz (uh-ra kedden megyek, akkor már méreteket is fogok tudni, eddig csak hastapogatással állapították meg, hogy kb mekkora). Néztem a pelenkákat és a Huggies mellett döntöttem. Viszont egyből kettes méretet vettem, ami 3-6 kg-ig van. Vegyek egyeset is vagy ez biztosan jó lesz a babára? Illetve 92 db-od, remélem nem kell kidobni a felét, mert hamar kinövi.:S
2011. szept. 4. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3-6 kg biztos hogy jó lesz... :) Azért 6 kilós babát csak nem szülsz. Nekem is azt mondták hogy nagy lesz én is ezt a méretet vettem csak Libero-ba,mondjuk annyi hogy nem nagy csomagot vettem hanem kicsit,biztos ami biztos :):) Inkább veszünk majd szülés után többet belőle :)
2011. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Meddig tudtad használni ezt a méretet? Illetve mekkora súllyal született a babád?
2011. szept. 4. 16:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Még én is most szülök valamikor a napokban... :) Én nem aggódok ezen a méreten! Tuti jó... Én inkább a ruhákkal vagyok gondba,hogy milyen méretet vegyek
2011. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak keveset vegyél,mert bármi lehet. Én pemperst vettem 2-5kgig. Még szerencse hogy csak egy húszon párdarabosat mert a lányom 4950grammal született.
2011. szept. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is alapból 2-es mérettel kezdtem, 1,5 hónapig tudtuk használni azt is.
2011. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2 csomag Pampers Premium Care 3-6 kg.
2011. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor nem veszek kisebb méretet.


Ruhát 58 és 62-es méretűt vettünk.

2011. szept. 4. 19:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

56-ra gondolsz ugye? (:


Mi huggiesból 2-4 kilóig vettünk, mert csak 3 kilóra becsülték a fiunkat. Ennek ellenére 3600g lett így nem vettünk többet belőle. Jobban jársz ha 3-6 kilóig veszed. De amúgy hamar elfogynak ám, mert szinte minden szopinál van kaka is.


56-osnál biztos nem vennék kisebbet. Nagyon hamar kinövi azt is.

2011. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Most megnéztem és 62-es a legkisebb méret, amit vettünk.:O

Lehet kéne vennem kisebb méretet is?

2011. szept. 4. 23:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is Huggies pelust vettünk. 2-5 kg-ig és csak a kis csomagosat! Majd apa megy vesz nagyobbat és nagyobb kiszerelésben ha már megszületett a kisfiam. :) Az a biztos szerintem. 5-6 kilós gyereket nagyon úgysem szülünk... :D (Szerencsére)

Kisruhából mi is 56-62-es méretet vettünk. De a 62-ből több van, a biztonság kedvéért.


Boldog Babavárást!

37 hkm

2011. szept. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!