Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik pelenkát ajánljátok...

Melyik pelenkát ajánljátok újszülöttnek? Kinek mi vált be a legelején? (ez itt a reklám helye)

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 16:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

rengeteget kísérleteztünk, az eredmény: egyértelműen liberó.

Egyenlőre egy csomagot vegyél a 2-4 kgból, aztán majd meglátjátok mekkora lesz a bébi.

Mikor születik?

2010. dec. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi Pamperst használtunk, a legkisebbet. Azóta is maradtunk a márkánál, már az ötösnél tartunk, bár még 11 kg-osak sincsenek az ikrek, ami ennek a pelusnak az alsó súlyhatára. Mindig is nagyobbat használtunk. Egy ideig volt Huggies is, de visszatértünk a Pampersre.

Szerintem egyértelműen nem fogod tudni eldönteni a válaszok alapján, hogy melyiket vedd, mert ahány ember, annyi tapasztalat, kinek ez, kinek az vált be.

2010. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

én is a kezdetektől fogva Pampers-t veszek a fiamnak, de abból sem mind1 h melyiket!!!

újszülöttként a kék csomagolásút vettük most már az az izgő mozgóknak való van(az nem vág be a hurkáinál=))

a sárgát nem ajánlanám mert nem gumírozott az oldala és nagyon elszorította a picikém lábát mikor már volt benn egy kis pisi!

könnyű szülést és boldog babázást=)

2010. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi is a Pampersel kezdtük. Csak mivel nálunk 3 gyerek volt egyszerre, így elég sokba került ezért 2-szer is megpróbáltam váltani. A liberoból kifolyt, a tescostól meg kiütésesek lettek. Maradtunk a Pampersnél.
2010. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Pampers-szel kezdtem, állandóan nyakig pisis-kakis volt. LIBERO-t használtam, újra próbáltam a Pampers-t, de abszolút nem vált be. Mai napig is Liberozunk.
2010. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

huuu én a liberot nagyon utáltam!mindig kifolyt belőle a pisi, el sem használtam, mert minden éjjel öltöztetni kellett kisfiamat.

Egészen picinek a pempers újszölött pelusát használtuk, az jó volt, de most a tesco színes 3as pelust használjuk, az nagyon bejött!!!!

szerintem próbálgatni kell mi jön be nektek.Pl a dm-es pelust is annyian dícsérik, hát én alig vártam, hogy elfogyon.

2010. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Huggies.
2010. dec. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A nagyobbik gyerekre egyaltalan nem jott be a pampers, szinte mindig ujra kellett pelenkazni, mert az elso pisi is kifolyt.

A huggies nagyon jo volt, a liberot nem probaltuk.

8 honapos volt, amikor ismet kiprobaltuk a pamperst es akkor mar teljesen jo volt.


A kisebbik gyereknek eloszor liberot vettem, baleset nem volt, csak nem jott be. Valoszinuleg azert, mert a nagyobbik meg akkor pelenkas volt (mondjuk most is az, nemtom miert irom multidoben) es az o altal hasznalt pampershez kepest a libero nagynak, vastagnak, kemenynek tunt.

Ugyhogy Picur masodik csomag pelusa pampers lett.


Azota is azt szeretem a legjobban.

Probaltam mar a dm-es babylovet, huggiest is veszunk neha, szines tescosat. Ezek mind jok, csak a pampers ezekhez kepest is puhabb, gondolom kenyelmesebb is.

Ami nem jott be az a bella happy, a nedvszivassal nem volt gond, viszont 2-3 napon belul mindket gyerek feneke kiuteses lett.

2010. dec. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én meg a Pamperst szidom...akármilyet vetem mindig kifolyott a pisi.Én vékonynak találtam.

Nekünk a Libero jött be nem is drága főleg ha Dm-be veszed mert ott pontot is gyűjtesz a vásárlás után és beválthatod kuonora.50pont-osba(200ft 1 pont)25%kedvezményes kupon van bármire.

Én a Liberónál 1250ft spórolok minden hónapba.

Huggies is nagyon jók de ezek drágábbak.

Jó szülést és próbálgatni kell mert amint látod mindenkinek más jön be.

2010. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Libero és rossmannos babydream.amit nagyon utáltam a pampers volt-állandóan kifolyt a pisi belőle.(Érdekes, hogy a fiús anyukák a liberót utálták éppen emiatt)
2010. dec. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!