Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, kúpot...

8 hetes terhes vagyok, kúpot írt fel a doki,3 éjjel fel is tettem, de az utolsó utáni napon rózsaszínes, picit véres folyásom lett, nem sok de már két napja tart, lehet baj? Vagy a kúp sértett fel valamit? Félek, nem fogok elvetélni ugye?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen kúp volt? Mert ha hormontartalmú, akkor az utolsó után lehet egy pici véres folyás. Nálam így volt az Utrogestan után, rá is kérdeztem az orvosnál, mert bepánikoltam. Ha nem hormontartalmú, akkor nem tudom, mitől vérezhetsz, inkább orvoshoz mennék, hogy megnyugodjak.

2. babás 20 hetes

2011. szept. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Candibene volt, de már voltam a védőnőnél azt mondta, hogy pihenjek sokat, valószínű hogy felsérthetett valamit vagy "kimarhatta" a hüvelyfalat egy picit. Mondta , ha nem múlik irány a doki, de egyébként csak egy két csepp van/volt.
2011. szept. 5. 09:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem pimafucint írt fel..? Az nem marja ki. Igen, lehetett a kúptól, de mint minden vérzésnél, itt is kéne egy orvosi vizit. Hogy eldöntsék külső-e, vagy belső.
2011. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!