Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális, ha 6...

Szerintetek normális, ha 6 nappal a menszi elmaradása után, még mindig halvány + a teszt? Kép lent, járt már vki így?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 10:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2011. szept. 5. 10:48
 2/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, lehet, hogy nem középidőben fogant meg a baba és így még nem termelődött annyi HCG. A lényeg, hogy pozitív, nem az, hogy milyen intenzitású. 1-2 nap és sokkal erősebb lesz! Gratulálok!

11hkm

2011. szept. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj, biztos később fogant, pár nap múlva ismételd meg a tesztet, akkor biztos, hogy erősebb lesz! Gratulálok!
2011. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én jártam így :-( vetélés lett a vége. Ha 2 naponta nem erősödik, az nem jó :-s

Kívánom, hogy minden rendben legyen veletek!

2011. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem 5 nappal a nemvárt után negatív lett, a 8. napon pedig halvány pozitív egy más márkával. Szerintem tesztelj újra 2-3 nap múlva.

37h km

2011. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem két nappal menszi előtt volt ugyanilyen erősségű ez a teszt.
2011. szept. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Itt a tesztem. Utolsó vagyok.


[link]

2011. szept. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Reggel teszteltél? Mert a reggeli vizeletben magasabb a hcg. Húgomnak 5 napja nem jött meg, délután tesztelt és negatív lett. Sírva hívott fel, hogy most akkor mi van. Mondtam vegyen egy másik tesztet és reggel ismételje meg. Tapasztalatom szerint, ha már ennyire látszik a másik csík, akkor már van ott valami. :-)))

2.5 éves kislány és 35 hetes pocaklakó anyukája

2011. szept. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy a húgom reggeli tesztje erős pozitív lett.
2011. szept. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Mi a helyzet veled? Teszteltél újra? Van valami eredményed?
2011. szept. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!