Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik az, hogy a terhességne...

Létezik az, hogy a terhességnek semmi egyéb tünete nincs, csak a menstruáció elmaradása?

Figyelt kérdés
Volt már esetleg így valaki? Se hányinger, se émelygés, semmi ilyen megszokott terhességi tünet.
2010. jan. 4. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
igen én:)és azóta sincs sok panaszom csak nő a pocakom:)ez még rímel is:)amikor elöször mentem dokihoz mondtam is neki h nem láttam volna a saját két szememmel a tesztett én magam sem hinném el h terhes vagyok mert semmit más tünettem nem volt...33 h kismama
2010. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam, örülj neki! :) Csak a mellem feszült, ez az egy gyanús jel volt, de az is elmúlt. Egész terhesség alatt végig vigyorogtam mint a vadalma, se rosszullét, se émelygés, semmi ilyesmi. Egyetlenegyszer hánytam, mikor egy kaja nem esett jól. Meg egy idő után farkasszimatom lett! Kilométerekről megéreztem a parfümöket, kaját, cigifüstöt, sajna az izzadtságot is.


Boldog babavárást!

2010. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját tapasztalatból tudom , hogy létezik . Mondjuk már a menstruáció elmaradása elött volt egy olyan furcsa megérzésem , hogy na most biztos hogy összejött:)) És igazam is volt , jelenleg 37+2 hetes km.
2010. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Isten hozott a szerencsés kismamák táborába ! Remélem hozzám hasonlóan nálad se fog változni !
2010. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

igen!Az 1.babával nekem sem volt semmi tipikus terhességi tünetem.Pusztán elmaradt a vérzés.Egy pár hét múlva krónikus fáradtság,majd intenzív szaglás....de ezeken kívül semmi :-)

bezzeg most,már az alig beágyazódástól hányinger,émelygés,fáradtság....a szaglásom ismét nagyon jó.

és ami érdekes:

1.fiammal a kávét nem bírtam meginni,most a 2.kal semmi ilyen problémám nincs ;-)

2010. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét terhességem ilyen volt.
2010. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Naná, hogy létezik! Mopndogatta is a kedves sógornőm, hogy ez nem jelent jót, ő ilyenkor vetélt el ha nem fájt a melle... ha nem hányt... Én a 11. 15. és a 18. hét végén hánytam egyszer-egyszer, se mellem, se a pisilés, se a semmi tünetem nem volt meg. 20 hetes a pocaklakóm és kisfiú. :)
2010. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem sem volt más tünetem egész addig amíg orvos nem mondta hogy kismama vagyok,utána aztán előjött minden :D
2010. jan. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!