Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Néha a végbélnyílásnál olyan...

Néha a végbélnyílásnál olyan tompa nyomó érzést szoktam észre venni. Mi lehet ez? Ugy nem aranyér?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok...
2009. febr. 2. 11:56
 1/6 A kérdező kommentje:
De csak néha szokot ez jelentkezni és NEM vérzik...Attól még lehet?És ha elkezdem kenegetni körömvirág krémmel akkor még ha nincs is akkkor se baj?
2009. febr. 2. 12:40
 2/6 anonim ***** válasza:
háát..nem akarlak elkeseriteni de valószinű bár elég fiatal avgy de kialakulhat ..ha gyakran jelentkezik nézesd meg minél előbb,,csak onnan sejtem h nekem is az van belső mint kiderült és nekem is előszor tompa nyomó érzés volt főleg kakilásután de most meg volt h csak ugy és egyre erősebben kellemtlen volt
2009. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem viszket a nyilásod????m az azzal is jár..a vérzés csak legvégső stádium akkor az már nagyon elhanyagolt aranyér nem mindnekinek vérzik...de körömvirággal minek akarod kenni???hisz az belsőleg érzed a körömvirág meg csak KÜLSŐRE van akkor inkább vegyél aurobin kenőcsöt azt be kell kenni 1 cmre..de nemtom h recept nélkül kapható e kérdezd meg
2009. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmondani hogy mikor szokot hogy jobban szokot-e a WC-zés után lehet...És ennek kb mennyi idő mire kialakul valami komolyabb vele?És nem volt még ilyen velem soha...És amúgy úgy tudom akár csecsemőknek is lehet:S Hát akkor majd orvoshoz kell menni szerintem...
2009. febr. 3. 20:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nálam főleg csak úgy....nem szokot egyáltalán jobban amikor WC-zek..
2009. febr. 3. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor menj orvoshoz ,csak belenéznek nem fognak egyszerre megtükrözni nyugi,az meg nem vészes nem fáj irnak felrá vmit ,főleg azért kell h még időben menj el m én nekem is igy kezdődött 3 éve kb és én nem mentem el ,most mentem el m már egyáltalán nemtok wcézni:(annyira szorulásom van, sok mindent nem is ehetekpl: banánt, almát csokit...és én most megyek majd béltükrözésre is ..úgy h ne hanyagold el és ne parázz!!!:)
2009. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!