Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kórtól kezd keveseb...

Hány hetes kórtól kezd kevesebbet mozogni a baba?

Figyelt kérdés
saját tapasztalatot szívesebben fogadok mint ami a nagy könyvekben van írva ,most 30 hetes vagyok és kb egy hete már nem úgy ficánkol a babám mint eddig és nem olyan gyakran és ha mozog is inkább már olyan kinyomom a lábam meg a kis kezem mint azok a rugdosódós mocorgások voltak tudom hogy már egyre kevesebb a hely neki de néha aggódom hogy miért nem érzem már nagyon hozzá szoktam hogy olyan kis aktív volt egyébként minden ok voltam uh-án nincs semmi gond hál'Istennek
2010. júl. 6. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyan 31-32 hetes voltam amikor megfigyeltem, hogy sokkal kevesebbet mozog,mint előtte.

Már nekem is csak itt-ott kinyomkodja magát:-)

Most a frontok miatt is, kevesebbet érzem, olyan mintha sokat aludna.

Gondolom már nálad is befordult, szerintem ettől is érezhetjük másképpen a mozgásukat.

Boldog babavárást:-)

2010. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi neked is szép baba várást nekem első perctől fejvégű mindig egy helyen mocorog keze lába egy helyen van a kis lába a nyakába nagyon aranyos az uh-on és mostanába azért úgy érzem hogy nyújtózik és a kis lábát kinyomja általában a jobb oldalamon érzem
2010. júl. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!