Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy álltok a "görcsökkel" a...

Hogy álltok a "görcsökkel" a 9. hónapban?

Figyelt kérdés
36. hétben vagyok, zárt a méhszájam, mensi szerű görcseim vannak - van, hogy egész nap. Hogy fogom így érezni, ha jönnek a jósló fájások?
2011. szept. 8. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
ezek a jóslók, a vajúdáshoz kapcsolódó fájásokat hidd el, nem ehet ezekkel összetéveszteni
2011. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ilyen idősen akkor minden mensi szerű fájdalom jósló fájás? Nem számít hogy erősebb vagy enyhébb, van-e benne rendszeresség, ciklikusság, vagy folytonos?
2011. szept. 8. 14:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nem egészen

ha azonos időnként tér vissza és nem múlik pihenés, meleg vízben ücsörgés, esetleg néhány korty bor megivására sem, akkor elkezdődött a folyamat. Ha elmúlik, rendszertelenné válik, csökken az intenzitása, akkor csak jósló volt

2011. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ok, tehát van a jósló, van az igazi és nincs harmadik.

Szóval nem csak szimplán növekszik a méhem (mint az elején) hanem ezek már konkrétan jóslók?

(Örülnék neki, az olvastam a jósló fájások "kivonónak" a vajúdás idejéből, lerövidítik).

2011. szept. 8. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez a helyzet, mi a 38.hétben járunk. Valamikor egész nap mindjárt megjön érzésem van és hamar elfáradok, de pihenéssel javul a helyzet.Nekem is zárt a méhszájam, de már fel van puhulva.A hidegfront most betett, egész nap keményedik a hasam.
2011. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, ez a kétféle fájás van, nincs harmadik, vagy ez vagy az, a kettő közti különbséget fentebb leírtam
2011. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóak voltak nekem is a jóslóim.

Aztán mikor jöttek az igaziak...hát nem lehet semmivel sem összekeverni őket. Sokkal erősebb, sokkal rendszeresebb és fájdalmasabb volt, mint előtte a jóslók.

2011. szept. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 36 hetes múltam a második babámmal. 2 éve szültem az elsőt.

Nekem a vajúdás is jósló erősségű fájdalommal kezdődött az első szülésnél. Akkor is voltak már a 36. héttől jóslóim, csak ritkán, rendszertelenül jöttek. Amikor ezek a fájások rendszeressé válnak, nem múlnak, akkor indul a vajúdás.

Most a második babámmal is van már 1 nap többször is jósló fájásom, de elmúlik. Érdekes, hogy nekem inkább akkor jön, mikor este lepihenek. Már néhány napja minden este ugyan abban az időben:-) Nekem is menzi szerű fájdalom.

2011. szept. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én pont ma vagyok 36 hetes és azelőtt volt sokszor hogy enyhe mensi szerű görcsöm volt , de az elmúlt 2 napba éjszaka jött rám nagyon fájt de pár perc múlva elmúlt. Gondolom ezek a jóslók.
2011. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!